I váš pes může být fešák! Originální doplňky pro psy, které vás sladí

Milovníci pejsků jistě znají tu touhu a potřebu, dát svému mazlíčkovi jen to nejlepší. Začínáme u psí stravy a končíme u pelíšku. Ale váš miláček může mezi ostatními pejsky skvěle vynikat. Jak?

Slyšeli jste o značce Demeven?

Jednou se Lucie Dráždilová rozhodla adoptovat si fenku z útulku jménem Emily. Samozřejmě se o ni chtěla dobře postarat, ale ať po městě běhala jak běhala, nemohla najít nic, co by vyhovovalo její představě a požadavkům.

Rozhodla se tedy, že pro Emily vytvoří stylové vodítko a obojek sama. Půjčila si šicí stroj od kamarádky, nakoupila potřebné stuhy a látky a dala se do práce. Vznik značky Demeven je na světě.

Díru v trhu se psími potřebami se rozhodla zaplnit. Dala se do podnikání se psími obojky a vodítky. Její kamarádka Eliška Griffiths byla z jejich originálních, vychytaných a designových kousků nadšená. Lucka tak měla rázem parťačku v podnikání. Eliška si vzala na starost obchod, obchodní partnery, zákazníky, nákup materiálu a Lucka se zabývá produktovým portfoliem, marketingem a PR. Samozřejmě Lucka zůstala u kreativní části a přináší skvělé nápady, které společně rozvíjí.

Co u značky najdete?

U značky najdete vše, co pro pejsky potřebujete, velmi oblíbené jsou kompletní sady na venčení, které zahrnují vodítko, obojek a kabelku pro vás. Můžete si být jistá, že mezi pejskařkami budete ta nejstylovější. Využít můžete také šátky, motýlky, známky a mnoho dalšího. Originální vzor vás vždy potěší.

Zdroj fotografií demeven.cz

Eliška a Lucka

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová