GEOX

Kvalitní obuv? V roce 1995 ještě málo k sehnání. Proto se rozhodl Ital Mario Moretti Polegato tuto situaci změnit. V tom roce se rozhodl založit společnost nazvanou Geox („geo“ z řeckého slova znamenající země, dále „x“ jako symbol nové technologie). Tento podnik začal vyrábět velice kvalitní obuv, která spočívala v Mariově myšlence spočívající v tom, udělat pomocí švýcarského armádního nože dírky do podrážek bot. Právě tyto díry měly způsobit to, aby byly boty trošku prodyšnější. Obuv se nosila velmi pohodlně, a tak se tedy rozjela tato výroba. Patentovaný systém membrán, které jsou v botě umístěny právě tam, kde se noha nejvíce potí, tak znamenala velký úspěch a popularita značky Geox od té chvíle pouze rostla.

Nejen, že se značka zaměřuje na obuv, ale také je v jeho repertoáru například dámské, pánské i dětské oblečení. Především bundy jsou to, co najdete v těchto kategoriích nejvíce. Ceny se pohybují v řádech tisíců korun.

geox
geox

Pakliže toužíte po pohodlném looku, jednoduše zvolte tenisky, které jsou velmi stylové. Jestli toužíte po barvičkách, sáhněte po těch barevnějších, pokud vás láká především nejnovější módní výstřelek, rychle nazujte ty se zlatou či stříbrnou barvou. Pak jen zvolte jednoduché džíny, vhodný top a komfortní outfit je na světě. Jestliže byste zatoužili po volnějším stylu, který by dal více vzduchu vašim nohou, přejděte k balerínám. Geox nabízí opravdu jakýkoli druh obuvi, a tak si přijde na své snad každý. Navíc se jednotlivé kousky dají opravdu skvěle kombinovat, proto se není čemu divit, že se stala právě tato značka jednou z nejprodávanějších nejen na českém trhu.

Pakliže byste snad toužili po shrnutí, co se u této skvělé italské velice kvalitní značky dočkáte, jednoznačně nebudete zklamaní. Prodej se zaměřuje především na boty, ale také se setkáte s dámským, pánským, ale i s dětským oblečením.