Coqui

Pokud hledáte boty zvané mulesky, jednoznačně vyrazte do obchodů značky Coqui. Jedná se o druhého největšího výrobce této obuvi, a tak si můžete být jisti, že vždy naleznete přesně ten typ, barvu a velikost, po jaké toužíte. Boty jsou už dlouhá léta vytvářeny tak, aby vám zaručily maximální pohodlí a především zdraví vašich nohou. Právě zdraví zaručují především složky, které v sobě má používaný materiál. Ten je totiž plný uzavřených buněk pryskyřice a právě díky této složce jsou celé boty lehké jako pírko. Navíc se velmi dobře udržují, a tak se nemusíte bát, že když se do bo dostane špína nebo je naleznete hodně umazané, že je lehce ubrouskem či utěrkou nesmyjete. Možná právě proto se značka s touto složkou začala specializovat spíše na děti, které mají s tímto udržováním obuvi značné problémy. Jenže nejedná se pouze o dětskou obuv, ale své zastoupení mají i boty dámských i pánských velikostí a provedení.

Dětem slouží jako skvělá zdravá obuv do školy

Ovšem pro děti je určena přednostně, protože mnoho rodičů má problém s obuví, kterou pořídí dětem do školy na začátku školního roku. Jelikož se jedná o obuv, kterou budou děti nosit následující měsíce, musí si být jisti, že se bude jednat o kvalitní boty. Nikdo přece nechce, aby jejich dítě si hloupými bačkorami zkřivilo páteř či jinak pohmoždilo zdraví. Díky skvělým vzorům a ještě lepším barevným kombinacím si na své přijdou všichni malí žáčci. Růžové či kytičkové pro dívky, modré pro chlapce.

Samozřejmě nenajdete pouze bačkory v širokém sortimentu značky Coqui. Najdete zde také tenisky, sněhule a jiné druhy bot, které jsou pro děti naprosto nutné zakoupit. Jistě je najdete i v dospělých velikostech, ale zdravou obuv je nutné hlavně vnutit dětem. Zvyknou si na ni a v dospělosti s takovou obuví nebudou mít sebemenší problém. Možná právě z tohoto důvodu se u většiny rodiny nachází v botníku dětský obuv pouze ve zdravém provedení, což je velmi chvályhodné.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová