FESTINA

Psal se rok 1902, kdy ve švýcarském La Chaux-de-Fonds byla založena firma Festina, která se už od úplného začátku toužila věnovat jen a pouze hodinkám. Sháňka po kvalitních hodinkách byla tehdy hodně vysoká, a tak myšlenka takové firmy přišla vhod. V roce 1935 však byla prodána, a to podnikateli jménem Willy Burkhardov von Wilhelm. Při prodeji byla Festina však stále menší firmou, která pouze toužila po tom, aby byla opravdu velká a úspěšná. Roku 1975 ji však zaznamenala znovu změna majitele. Nyní se jednalo o velkého a vášnivého milovníka hodinek – o George Ulmanna. Ten poté Festinu spojil se založenou společností Lotus a najednou se nyní velmi oblíbená značka hodinek potýkala se dvěma majiteli. Miguel Rodriguez (vlastník společnosti Lotus) pak v roce 1984 získal celý podnik zabývající se výrobou hodinek. V té době se konečně začaly dít velké věci. Značka byla na vzestupu, nastal obrovský pokrok. Zavedly se quartzové strojky a hodinky se staly takřka hotovým unikátem.

Dámské hodinky pro každou příležitost

Festina

Festina se stala velmi oblíbenou zejména v ženském světě. Díky nabídce široké škály hodinek si vysloužila obdiv u nespočtu žen, které ji doslova milují. Její popularita tak stoupala opravu k nevýslovným výškám. Stala se tak oblíbenou, protože se dá sladit jednoznačně k jakýmkoli stylům. Perfektně se hodí jak k pohodlnému outfitu, a sice k džínům a basic tričku, ale také k formálnějším chvílím. Košile či úzké kalhoty tak s nimi nebudou nikdy nuda!

I pánové si přijdou na své

Tato značka se specializuje na výrobu hodinek, proto nejen na dámské, ale i pánské. Pánové budou jednoznačně zaujati, protože takové skvosty se nenajdou jen tak někde. Musíte předpokládat, že s nimi na ruce stoprocentně zaujmete nejednu ženu. Hodinky lze sladit ke košili a džínům, ale také k perfektně padnoucímu obleku.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová