Wenger

Každá žena jistě mnohokrát zvažuje, co má koupit svému partnerovi k narozeninám nebo k Vánocům. Jistě vždy přijdou v potaz boty, ale u nich hrozí, že se nemusíte trefit do čísla, které váš muž má. Přece jen jsou každé boty číslovány jinak, a tak je mnohdy záhadou, jakou vůbec velikost bot koupit. Většinou se tedy dostanete k závěru, že boty nebudou tou dobrou volbou. Třeba byste to mohli zkusit s oblečením, ale to je takové všední. Tričko mu přece jen můžete koupit denně. A tak tedy volíte ještě dál. Nakonec sklouznete k hodinkám, protože ty jsou známkou nadčasové klasiky, která jednoznačně nikdy nezestárne a stále bude v kurzu. Přece jen se hodinky nosí takřka ke všemu, a tak si tedy opět řeknete, že takovým dárkem rozhodně zabodujete.

Ty nejlepší jsou vždycky ze Švýcarska, a to konkrétně z dílen značky Wenger. Tyto hodinky v sobě nesou mnoho skvělého. Možná za to může vzhled, možná dlouholetá historie značky, ale hodinky si najednou vybudovaly své řádné místo ve světě těchto výrobků. Díky svému nadčasovému vzhledu je budete moct nosit několik let, ne jen několik dní, během kterých jsou v kurzu. Mimo jiné se Wenger zaměřuje také na cestovní vybavení a velmi oblíbenými jsou kapesní nože, které se řadí opravdu k těm multifunkčním, a tak po nich sáhne kdejaký kutil v domácnosti.

Hodinky ke každému looku

Pánové by si v současné době mohli řádně zvykat na fakt, že hodinky jsou nyní opravdu trendy. Možná by jim neuškodilo, kdyby je každé ráno připnuli k jakémukoli looku, protože každý look trošku vylepší a obohatí. Asi právě proto se staly tak populárními a nyní velmi stylovými. Je skvělé je nosit k formálním outfitům, jako jsou obleky nebo košile s polobotkami, ale na své si přijdou i ti, kteří milují pohodlí. Tento doplněk se totiž hezky vyjímá i na muži, který má na sobě prosté tričko a roztrhané džíny.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová