DARA BAGS

Sehnat kvalitní a perfektně šitou kabelku je v dnešní době opravdu katastrofa. Už si raději ale nevybavujeme dny, kdy to bylo ještě těžší. V roce 2008 jsme jen stěží nalezli úchvatnou kabelku, která by se však řadila k těm kvalitním. Nejspíše z toho důvodu byla založena společnost značky Dara bags. Tu založila oděvní návrhářka Darina Ermisová, kterou tato myšlenka nadchla v době těhotenství. Právě v tomto krásném období ušila svou první kabelku. Díky tomu, že se tato kabelka chytla, se šila stále další a další, a tak se firma stále rozrůstala. Najednou už to nebyl pouze jeden střih, ale najednou to byly desítky a následně stovky střihů, které se staly opravdu velice populární.

I v současnosti vše probíhá ručně šité a za každou jednou kabelkou je vždy určitá skupinka lidí, kteří se podílejí jak na návrhu, tak na konečném šití. Pokud tedy hledáte kousek do vašeho šatníku, u něhož si chcete být jisti, že ho nikdo nemá, sáhněte jednoznačně po kabelkách této značky.

Originalita v každém kousku

dara bags
dara bags

Mnohdy se stává, že jsou naše denní looky jednoduše nudné. Proto se snažíme o to, abychom rozzářili jakýkoliv outfit něčím, co udělá náš vzhled takřka nezapomenutelným. Někdy to chce pohrát si barvami, jindy musíme uvažovat nad nějakým kouskem, který udělá náš look takovým, jaký si představujeme. Jenže najít nějaký skvělý doplněk bývá opravdu fuška. Ženy většinou volí masivní náhrdelníky a náušnice, jenže ani ty nejsou někdy zrovna vhodné. A tak se zkusí zaměřit na kabelky. Převážně barevností a tvarem mohou zapůsobit a oživit outfit.

Právě pro takové situace jsou tu kabelky značky Dara bags. Ty vždy a s naprostou pompou vyřeší dilemata, která se týkají toho, jak daný look vylepšit a zdokonalit. Originalita se nalezne v jakémkoli kousku, protože žádný není na chlup stejný. Jedinečnost tedy také stoprocentně zaručena!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová