THE NORTH FACE

Turistické túry a výšlapy do hor se stávají čím dál více populární a nacházejí si opravdu spoustu těch, kteří se do takového dobrodružství rádi pustí. Právě pro tyto přírodní nadšence byla založena společnost nesoucí název The North Face, která se specializuje na výrobu a prodej outdoorového oblečení. Vše započalo roku 1968 v San Franciscu v Kalifornii. Název se odvíjí od severního svahu hor (právě proto North Face) na severní polokouli, které jsou všeobecně známy svým obtížným výstupem. Proto se firma specializuje na extrémní podmínky. Právě pro ně tedy vyrábí to nejlepší a nejkvalitnější oblečení, ale i vybavení. Jelikož je mezi námi velká spousta horolezců, lyžařů, snowboardistů, turistů i atletů, rychle se vyšplhala k těm nejlepším značkám na trhu. Dodnes je na trhu velmi žádaná, protože tyto adrenalinové sporty se stávají čím dál více populární.

Outdoor oblečení

THE NORTH FACE
THE NORTH FACE

Společnost se tedy nezaměřuje pouze na oblečení, které je určeno pro extrémní podmínky, ale také vyniká zejména ve vybavení, které je u takových sportovních aktivit velmi důležité. Proto se není čemu divit, když v jejich nabídce najdete kousky, jako jsou boty či batohy.

Jelikož se jedná o turistické vybavení, na módní trendy se moc nekouká. Ovšem módní nadšenci si přijdou na své, protože kousky jsou dělány v nadčasové podobě. Bundy jsou nejen kvalitní a praktické, ale také jsou velmi vkusné. Nejen, že značka The North Face nabízí věci v turistickém zaměření, ale také se setkáte s kousky, které jsou vhodné k běžnému nošení. Proto se možná značce zvýšila popularita – tak širokou nabídku nenabízí jen tak někdo.

Abychom si to ale shrnuli – na co se tedy můžete těšit u stále populární značky The North Face? Především na kvalitní dámské i pánské outdoorové oblečení, které je určeno do extrémních podmínek. Na své si ale přijdou i ti, kteří nejsou zrovna nadšenci těchto sportovních aktivit, jako je lezení ve skalách či túry na vrcholky hor. Oblečení je totiž určeno i pro každodenní nošení.