S. OLIVER

Rok 1969 byl jistě pro mnoho z nás důležitý nebo přelomový. Přelomovým se také stal pro německou rodinu, která v malém městečku nazvaném Würzburg založila svůj malý podnik. Jednalo se nejdříve o pouhých pětadvacet metrů čtverečních a o název, který byl převzat z knihy o Oliveru Twistovi, a sice Sir Oliver. O deset let později byla značka, která už nesla zkrácený název s. Oliver, patentována, a tak se obchodování rozeběhlo na plné obrátky.

První obchod mimo rodnou zem byl uzavřen až roku 1998, a to v Rakousku. Následovaly pak další pobočky po celé Evropě. Společnost se rozšiřovala a posléze zavedla i svůj e-shop.

Značka s. Oliver se zaměřuje především na módní oblečení. V této kategorii si na své přijdou jak mladší, tak starší generace. Zejména jsou oblíbené boty, které jsou velmi elegantní. Jedná se jak o tenisky, tak o baleríny či kotníkovou obuv. Svým jedinečným vzorem a jedinečností tak zaujala opravdu široké spektrum lidí.

s oliver
s oliver

S nadcházející teplou sezonou jistě přichází na řadu i to, kde sehnat vhodné moderní a dobře padnoucí plavky. Pakliže i vás tíží toto dilema, tak se mrkněte do široké škály nabídky právě této značky, protože si určitě najdete i zde to pravé. Tvary a vzory jsou nestárnoucí a stále trendy.

Pokud toužíte po kvalitních džínech, které doplní váš každodenní outfit, i při této situaci mrkněte do těchto prodejen. Pohodlné džíny jsou totiž věčné trauma mnoha žen. Leckteré jsou moc upnuté, druhé jsou zase příliš děravé, další se příliš krčí či dělají nevhodná kolena. Pokud najdete ty správné, sladíte je opravdu ke všemu. Ty špatné jsou věčným problémem.

A právě proto je tu značka s. Oliver. Právě ta totiž nabízí nejen džíny, ale také i bundy, kabáty a především obuv. Už nemarněte čas s každodenním přemýšlením, co si na sebe oblečete. Myslete pouze na to, že díky této skvělé a kvalitní značce budete styloví a trendy, ať už si vezmete jakýkoliv kousek!