Dřevo jako součást módního světa

Ve světě módy se toho vždy děje tolik! Člověk by se v tom skoro ani nevyznal, naštěstí je jen několik málo věcí, které se nakonec jeví jako nejpodstatnější. Především jsou to vždy takové kousky, které móda najednou označí za nejvíce stylové. Na ty je nutné si dávat pozor. Někdy však vody rozvíří naprosto neviditelný kousek, který se stane stylovým právě díky popularitě. U nás takovou velkou revoluci a takový velký boom zavinil dřevěný motýlek, který najednou ukázal, že dřevěné výrobky samy o sobě jsou něco, co v módě zkrátka chybělo a bez čeho se nyní móda vůbec neobejde. V dnešní době se jedná o nejdražší doplňky na trhu, přesto jsou denně kupované ve velkém množství, protože právě takové doplňky nemá ještě každý a jsou to nejstylovější, co si můžete do svého šatníku pořídit. Týkají se především mužů, což je skvělé. Najednou se totiž i v mužském světě ukázalo, že i oni mohou být styloví a že i oni mají cítění pro módu. Nejen po dřevěném motýlku, ale také po jiných dřevěných krásách sáhli holýma rukama!

Jaké jsou další dřevěné doplňky?

Mezi další oblíbené dřevěné doplňky nyní patří i hodinky. U těch se chvilku pochybovalo, protože si lidé mysleli, že se jedná o velmi těžkou věc, po které by maximálně bolela ruka. Jenže to není tak úplně pravda. Dřevěné hodinky jsou naprosto lehké a mnohdy si i myslíte, že je na rukou i nemáte. Proto se není čemu divit, když se řada mužů stále na hodinky dívá. Není to tím, že by snad kontrolovali čas, ale je to právě tím, že neví, jestli mají nebo nemají hodinky na rukou.

Dalším oblíbeným doplňkem jsou manžetové knoflíčky, které skvěle ladí k dřevěnému motýlku. Na internetu takových kousků najdete habaděj, přesto nejlepší jsou na Bewooden. Tento internetový portál nabízí jen a pouze dřevěné doplňky, a to v té největší kvalitě, což se ovšem promítne i do ceny.

Abyste však byli naprosto kompletně dřevění, pořiďte si i peněženku ze dřeva. S ní si budete stoprocentně jisti, že se vám během roku nijak neoloupe a že ji během roku nošením opotřebujete. Díky dřevěnému povrchu zůstane vždy jako nová!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová