Dámské džíny trochu jinak

Džíny ovládají dámskou módu po mnoho let, těší se stále velké popularitě. Technologie se změnily k lepšímu, na trhu se objevily nové a neobvyklé barvy. Existuje technologie jako „overdye“ – džíny získaly jinou než modrou barvu. V roce 1990 došlo k mírnému poklesu popularity džínů. Ale dnes jsou zpátky v různých stylech a uměleckých řešení, od klasických až po avantgardy.

I v riflích můžeme podtrhnout svůj sex-appeal, pokud si vybereme netradiční střih.  A pokud stále řešíte pohodlné oblečení pro chladné dny, tak rozhodně dámské džíny můžeme jen doporučit.  Tento typ kalhot zvládne déšť, sníh, mráz i pálivé slunko.  Pro zajímavost, džíny v minulosti nosili výhradně muži.  Dámy rifle vnímaly jako nevhodné oblečení.  To bylo naštěstí před sto lety. Dnes se jedná o nejdemokratičtější typ oblečení, které se nosí na celém světě. Oblíbili si je všichni bez ohledu na národnost a vzdělání. Nové technologie otřásly s monotónním vzhledem klasické rifloviny a zvláště dámské džíny zvýrazní váš styl.

Vzory a výšivky – dámské džíny

Pokud milujete extravaganci, tak si najděte internetové obchody, které nabízejí dámské džíny španělské značky Desigual. Zrak z různých vyšívek a efektních vzorů přechází, nechybí v nové kolekci různobarevné bavlněné nitě a metalický efekt. Zaráží vás to velké množství nejrůznějších odstínů? Ty byly dosažené laserovou technikou. Dámské džíny – fantasticky vypadají matné vzory, které více vyniknou z rubové strany, příkladně na ohrnuté spodní části kalhot. Pokud preferujete výrazné, ale pravidelné vzory – nebudete zklamáni.

Dámské džíny – barevné kombinace

Značka Reserved v nedávné době uvedla na trh šedočerné rifle kombinované s imitací kůže. Další dámské džíny mají přední stranu ve vzhledu kůže a zadní riflové. Značka Gate vsadila na rifle na předním díle střižené z více částí. Části jsou různé jak v materiálu, tak v barvě, nechybí fleky. Populární módní britská značka – Karen Millen nabízí rifle s květinovým potiskem a dámské džíny sešité z mnoha částí různých odstínů modré, doplněné záplatami z imitace kůže. Trendy jsou rifle s různými efekty na bočních švech!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová