Kari Traa

Ženy byly mnohdy odsuzované, pokud se začaly trošku angažovat do sportu, který dělaly muži. Jenže i ženy toužily hrát fotbal nebo dělat jiné sportovní aktivity, o kterých se původně myslelo, že jsou pouze pro muže. Jenže pánové si často myslí, že ženy jsou jemná stvoření, a nakonec se z nich vyklubou bojové zápasnice a jiné sportovkyně, které vládnou těm nejtvrdším sportům. Byla tedy jen otázka času, kdy se na trhu objeví značka, která bude co sezonu přinášet kolekce pro sportovně aktivní ženy. Proto se stvořila značka Kari Traa, která v sobě nese jedinečné a unikátní funkční oblečení, jež je vhodné především na tréninky či k jiným sportům.

Kolekce jsou vždy zaměřovány na období, a sice tedy na jarní a zimní období. Každá v sobě nese vychytané střihy, perfektní a hlavně moderní barevné kombinace, dále hlavně neotřelé a nevídané vzory a především pohodlné a příjemné materiály, po kterých na trhu vleká poptávka. Málokdy totiž narazíte na takové kousky, které jsou hezké, ale které zároveň nekoušou.

Každá kolekce je tvořena pro ženy pouze s jedním cílem, a to s takovým, ať se každá žena cítí nejkrásnější v celém svém blízkém okolí, a to bez ohledu na to, zda se jedná o pevnou či štíhlou postavy ženy nebo o malou či nízkou postavu. Móda značky Kari Traa je právě naprosto pro všechny a každá si přijde na to své. Jelikož se jedná o opravdu stylové trendy, kousky oblečení jsou tedy naprosto fantastické. Poselství pro ženy s takovým oblečením je tedy jasné! Hlavně ať jsou na sebe hrdé, ať jsou také hravé a především své! Pod tímto heslem se skrývá celá popularita této značky. Je nejen výborným marketingovým mottem, ale také je pro mnohé ženy jakýmsi motivačním citátem, kterým se řídí. Připojte se také do komunity právě těchto dam a ukažte světu, že jste právě vy ty, které dokážou změnit svět, který jim leží u nohou!