Co na sebe do kina?

Ženy každý den vedou samy se sebou velké rozhodování, co si asi na sebe obléknout. Pokud se míří někam na slavnostní oběd s rodinou, je třeba volit například šaty a pohodlnou, byť elegantní obuv. Pakliže míříme na výročí s partnerem, pak bychom měli taky volit elegantní oblečení. V mnohých případech však míříme jen na kafé, do obchodu nebo třeba do kina. Právě v takových chvílích je prostor pro ležérnost a hlavně pro pohodlnost, což je někdy přesně to, co žena potřebuje. Zejména tehdy, kdy má například práci, v níž musí chodit v lodičkách a v úzké sukni. V tom případě se ležérnosti opravdu nemůže dočkat.

Jestliže však míříte do kina, pak byste sice mohli volit pohodlnost, přesto dbejte na styl. Moderních pohodlných věcí je aktuálně habaděj, a pokud to dobře zkombinujete, pak se rozhodně můžete těšit na řadu obdivů nejen od těch, s kým do kina jdete. Co si tedy tak do kina vzít?

Jednoduché kombinace, nadčasový styl

Pokud jsou chladnější dny, pak jednoznačně volte džíny. Aktuálně jsou nejmodernější a nejstylovější především děravé džíny nebo trhané džíny. Přesně ty se nejlépe kombinují s teniskami, především s bílými, které letos dominují všem pultům v obchodě. Pak si zvolte basic tričko volnějšího střihu. Aktuálně se nosí basic trička do V. Kabelku pak volíme přes rameno nebo třeba jenom malý batůžek a řemínkové hodinky.

Pakliže je však teplo, proč bychom se měli trmácet s džíny. Mohli bychom raději vzít šortky do pasu na zavazování, což je letošní trend číslo jedna, které zkombinujete s přiléhavým basic tričkem jedné barvy. K nim pak volíme zavazovací baleríny, popřípadě klidně i klobouk, jednoduchou kabelku a pak drobné náramky či lehký řetízek.

Kino je však místo, kam se oblékat můžeme vlastně jakkoliv. Je nutné se však vyhnout ležérnímu oděvu, to znamená teplákům nebo teplákovým šortkám. Ty se opravdu nehodí, jen třeba do obchodu. Lodičky jsou trochu nepohodlnější variantou, ale není to zakázané. Do kina však klidně volte zaručenou pohodlnost.