Čím víc filtrů, tím víc trendy, aneb Vánoce na spadnutí 

Přemýšlíte nad tím, co si vzít k vánočnímu stromečku? I když do Štědrého dne zbývá ještě trochu času, přesto přemýšlíme nad tím, co konkrétního si na sebe obléknout, abychom zazářili a hlavně abychom to stihli co nejdříve koupit. V případě, že si nevíte rady, poohlédněte se po filtrech. Protože právě filtry jsou to, co bude kralovat.  

Čím víc filtrů, tím víc trendy 

Říká se, že čím víc proužků, tím víc Adidas. Abychom však toto úsloví trochu pozměnili k obrazu našemu (a aktuálnímu), řekneme, ž čím víc filtrů, tím víc trendy. Není všechno zlato, co se třpytí, vy však na Štědrý den musíte doslova zářit. Flitry jsou v současné době zdobením, které zažívá fantastickou sezonu a které ulpívá nejen na oblečení, ale také kdekoliv jinde (na botách i na kabelkách). A pokud filtry zatím v šatníku na nadcházející vánoční sezonu zatím nemáte, tak to urychleně napravte. 

Podle módních stylistů jsou filtry tím nejvýraznějším a zároveň také nejvíce nápadným trendem letošní sezony a neutichnou ani po Vánocích, jelikož se to stále bude točit ve víru večírků. Pojďme se podívat na konkrétní kousky, které během Vánoc nutně potřebujete. 

Šaty, ve kterých se blýsknete 

Něco, co by perfektně sedlo vaší postavě. Ale zároveň se to třpytilo, jak udávají trendy. To splňují šaty, ve kterých se můžete dokonale blýsknout. Zde na střihu však skutečně záleží, protože právě flitrované šaty nejvíce strhují pozornost, proto musí dokonale sednout vaší postavě. 

Kromě šatů s flitry však pozornost může směřovat také k lesklým sukním, které doplníte jenom hedvábnou košilí nebo halenkou. Pozitivní je, že pokud zvolíte vhodnou barvu a střih, můžete ji využít nejen v době Vánoc. 

Anebo sáhněte po flitrovaném obleku, ze kterého vykouzlíte více než jeden outfit. Záleží na tom, jak moc se chcete blýsknout. Dle toho vybírejte konkrétní kousek ke štědrovečerní tabuli.