Výběr svatební kytice netradičně

Najít si vhodné a požadavkům vyhovující svatební místo může být trochu oříšek. Díky svatebnímu katalogu to ale nakonec taková věda být nemusí. Stejně tak může být velmi snadné vybrat si, z jakých květin se bude skládat vaše svatební kytice. Není to totiž o ničem jiném, než abyste se obrátili na vaše znamení zvěrokruhu. Protože právě znamení zvěrokruhu ví, co máte nejraději. A přesně dle toho vybere adekvátní květinu, která bude hrát v pugétu jasný prim.

Váhy milují mečíky, Štíry dávají přednost vznešenému nebezpečí

Pojďme se podívat na Váhy čili jedince, kteří se narodili v druhé polovině září nebo v první polovině října. Tito lidé bývají velmi klidné vody, ale zároveň jsou vodami velmi hlubokými. Na první pohled mohou působit velmi vyrovnaně, ovšem pravda může být nakonec někde zcela jinde. Je tomu tak ostatně i v případě mečíků, které se zdají být na první pohled velmi krásnými a elegantními, ale jejich pěstování nebývá zrovna snadné.

Na druhou stranu Štíři upouští od běžné květiny, jakou byl mečík, a dávají přednost spíše něčemu netradičnímu, co v nich evokuje nebezpečí a sílu. Vhodným kandidátem do svatební kytice může být gloriosa vznešená, což není zrovna tradiční květina, ale je stejně nebezpečná jako Štír samotný. Obsahuje totiž prudce jedovatou látku.

Střelci jsou cestovatelé, Kozorozi velké osobnosti

Narodili jste se ve znamení Střelce? Pak jistě sami potvrdíte, že jste takovým cestovatelským znamením. Toužíte po poznání, a to ať už myšlenek, tak poznání světa. I proto vám nejvíce učaruje opět méně tradiční květina do svatebních pugétů, a to strelície. Evokuje v člověku exotiku, což je přesně to, co se bude Střelcům zamlouvat.

Kozorozi čili lidé narození na přelomu roku jsou oproti Střelcům spíše hodně odměření, ale není pochyb ani sporu o tom, že to jsou velké osobnosti. Mají bezchybný styl, který však není výstřední. Jsou zkrátka elegantní. I proto musí být součástí jejich svatební kytice kala.

Vodnáři milují tajemství (a orchideje), Ryby dávají životu smysl

Mezi další vodní znamení patří také Vodnáři, kteří jsou znamením symbolizujícím tajemství. Přitahují i takovou excentrickou povahu a mají velmi vyvinuté sociální cítění. Jejich ideální květinou jsou orchideje, které se ve světě květin berou i za velmi tajemné.

V případě, že jste se narodili ve znamení Ryb, bude vás to táhnout k něčemu barevnějšímu, konkrétně k narcisům. Jste totiž typickým znamením, které má chuť a tendenci dávat životu nutně smysl.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová