Calvin Klein přichází s novinkou – s kabelkami!

Značka Calvin Klein je oblíbená zejména svým spodním prádlem, které je snad to nejpohodlnější vůbec. Nikoho nezastraší ani tak velká cena, jakou mnohé druhy spodního prádla nesou. Spodní prádlo této značky je však opravdu tak pohodlné a vkusné, že ho musí mít zkrátka každý! Pakliže ho nemá žena či muž, pak rychle musí zavítat do obchodů této značky a tyto kousky si jednoznačně musí koupit – přes to vlak zkrátka nejede.

Calvin Klein však zaujal také svými džíny. Džíny bývají většinou velké dilema, protože mnohé džíny koušou a jsou nepohodlné a už vůbec nejsou pružné. Pokud vám právě takové vlastnosti u džínů chybějí, pak si klidně takové džíny pořiďte. Přece jenom budete mít značkové džíny, které jsou však hotovým přestrojením pohodlnosti, pružnosti a kvality. Sice si za ně taky připlatíte nemalou sumu, ale bude to rozhodně stát za to.

Tato značka se však začala zaměřovat i na kosmetiku. Parfémy této značky jsou naprosto fantastické a jejich nezaměnitelnou vůni by neměnila řada z nás. Je však nutné podotknout, že nejen kosmetika, spodní prádlo nebo džíny jsou v aktuálním repertoáru této značky. Aktuálně se totiž značka Calvin Klein může pyšnit i kolekcí kabelek, se kterou přichází na trh a se kterou doslova trhá rekordy v prodejnosti.

O jaké kabelky je řeč?

Calvin Klein se v aktuální kolekci kabelek, která je určená pro jaro a léto, zaměřoval především na takové kabelky, které jsou unikátní svou moderností a originalitou. V takové barevné kombinace a v takových zpracováních rozhodně nenajdete žádné jiné kabelky na jiných pultech obchodů. Kabelky jsou opravdu praktické a najdete je v mnoha provedeních – jak v malých velikostech, tak v těch velkých.

Oblíbené jsou zejména v metalově stříbrné kombinaci, kterou návrháři vždy zkombinovali s další barvou, která není tak viditelná. Kabelky jsou zajímavé také tím, že jsou oboustranné, což se jen tak někde nevidí!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová