Bublinková maska je nový hit internetu! Na co je dobrá?

Mnoho žen má problémy se svou pletí. Některé ženy jsou dokonce svou pletí natolik znechuceny, že opravdu nevytahují paty z domu, aniž by na sebe nenapatlaly trochu toho make-upu, který jim však většinou nedokonalosti bohužel nezakryje tak, jak má. Mnohdy se totiž ženy potýkají především s akné, které make-up jenom rozptýlí, dále také s mastnými fleky a mastnou pletí obecně, kterou make-up už zrovna nespasí a pak třeba s černými tečkami nebo s ucpanými póry. Bohužel se však většinou ženy dají na takové „zázračné“ věci, kterými jsou třeba vodičky nebo krémy, o nichž si myslí, že skutečně fungují, bohužel to tak není.

Proti černými tečkám se však v poslední době používá hlavně takzvaná černá maska, kterou koupíte na internetu. Ta sice bolestivě, ale efektivně vytáhne černé tečky i s jejich kořínky a této nedokonalosti vás velmi dobře a hlavně rychle zbaví. Je to však pravidelný běh, který je musí opakovat párkrát do měsíce.

Nejen s černou maskou, ale také s bublinkovou maskou jsme se setkali aktuálně na internetových stránkách. Jedná se o masku, která nám vybublá na obličeji do takových rozměrů, že se nám obličej na pohled také nafoukne. Je to však samozřejmě jen tou maskou, ale na co je vůbec dobrá?

Pro suchou pleť

Tato maska je absolutně unikátní zejména v tom, že dokonale hydratuje pokožku, proto pomáhá zejména těm ženám, které se neustále potýkají se suchou pokožkou, které se nemohou zbavit ani na základě nejrůznějších mastí, které v sobě nesou různé bylinky, díky kterým by se nám pleť měla značně hydratovat. Bublinková maska je proto ideální řešení a už nyní ji dostanete v mnoha drogeriích nebo také na mnoha internetových stránkách, kde ji koupíte zhruba od třiceti korun. Mimo hydratace se však můžete těšit na řádné okysličení pleti, což je taky skvělé pro to, aby se nám netvořily nepříjemné vyrážky nebo akné.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová