Chlupaté papučky musí mít doma každý

Domov pro každého znamená něco jiného. Jedná se o místo, kde jste vyrůstali, kde máte své nejbližší. Později se však domov stane místem, kam se přestěhujete, abyste si založili svou vlastní rodinu nebo abyste začali žít svůj život. Pro ženy je domov zejména místo, kde si v klidu mohou rozepnout podprsenku a chodit jen tak v tričku a bačkorách. A právě pro jednu skupinu lidí je domov tam, kde mají své oblíbené pantofle. Ano, i tak mnoho lidí vidí místo, kam by se měli rádi vracet, protože tam vždy najdou své blízké. Někdy je to vážně o maličkostech, a to třeba o pantoflích. Navíc ty by měl mít doma naprosto každý, protože bez nich se nedá vylézt z postele nebo přijít domů a nenazout se do nich. Pantofle jsou naším každodenním společníkem, ať už se díváme na televizi nebo sedíme jen tak u kafíčka v kuchyni a luštíme křížovky. Navíc takové obuvi najdete velkou škálu a vybrat si tu vyvolenou, která vám bude u takových chvílí dělat společníka, je někdy tak těžké!

Vždy však zvítězí ty chlupaté papučky

Díky tomu, že pokaždé, když ráno vstaneme z postele, je všude jinde v pokoji poměrně chladno, jsme rádi, když se nazujeme do svých bačkorek. U nich však doufáme, že budou stejně teplé jako námi zahřátá peřina. Nekupujte si tedy takové papuče, které pro vás nebudou teplé. Je lepší mít takový druh bačkorek, který vás zahřeje vždy, když vylezete z postýlky. Gumové typy si nechte na zahradu, protože i tam potřebujete nějaké přezutí.

Mnoho lidí si volí třeba takové papuče, které mají tvar oblíbené animované postavičky. Oblíbený je tedy zejména Homer ze Simpsonů, ale také jsou oblíbené i papuče ve tvaru tenisek nebo jídla. Tyto boty vás však po chvilce omrzí, protože se vám v nich noha bude potit naprosto nepřiměřeně a navíc vám papučky začnou pořádně zapáchat. Mnohonásobné praní vám už později od tohoto zápachu nepomůže, a tak tyto nejprve oblíbené papučky budou muset letět do koše.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová