Černá maska – pro krásu se trpět musí

Mnoho žen sužují různé problémy. Většinou se problémy týkají především pleti, která je zkrátka nedokonalá. Většinou mají ženy potíže s nepříjemnými ucpanými póry, kterých se opravdu jen stěží zbavuje. Ostatně další velké problémy jsou zejména také s černými tečkami nebo s akné. Mnohdy se ženy snaží najít nejrůznější vodičky nebo krémy, které by jim podle návodu na obalu a také podle recenzí mnoha jiných uživatelek se stejnými problémy mohly pomoct, ovšem častokrát to zkrátka nepomáhá tak, jak bychom očekávali. Není se proto čemu divit, když ženy přejdou například k mnoha babským radám, které se vztahují na nejrůznější podomácku připravené masky, které si samozřejmě připravíme ze surovin, které máme obvykle doma.

Jenže většinou po mnohém zkoušení různých masek nevidíme stále žádné rozdíly a problematika je stále nevyřešitelná. Ovšem právě pro to se dostala do kurzu především jedna maska, a to černá maska zvaná pilaten. Tato maska je naprosto ojedinělá a nyní ji najdete na internetu opravdu všude.

Na co je maska dobrá?

Černá maska pilaten je přesně ta věc, kterou potřebují ženy, které mají potíže s černými tečkami. Černé tečky už nemusí mačkat, protože za prvé se jich tak nezbavíme a za druhé je tu právě tato maska, kterou na internetu koupíte od třiceti korun do pěti set a více. Samozřejmě pro začátek vyzkoušejte masku za těch třicet korun a podle výsledků objednejte další. Maska se nanáší po celém obličeji, ovšem nejvíce pak kolem nosu a na čelo. Po zaschnutí se maska sloupne a jedinečně a hlavně efektivně vytáhne všechny nedokonalosti z pleti. Díky černé barvě se pak můžete podívat na to, jak moc jste si pomohli nebo nepomohli. Je ale nutné dodat, že při strhávání této masky pocítíte bolest. Vytrhávání černých teček není zrovna bezbolestná procedura, ale jak se říká – pro krásu se trpět musí.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová