BOTAS

Obuvnický podnik Botas, a. s. byl založen už v roce 1949. Sídlí ve Skutči a je zaměřen převážně na sportovní obuv. Od úplného počátku se jednalo pouze o myšlenku vyrobit takovou obuv, která bude vhodná pro každého sportovce. Toužila po tom, aby s ní byl každý milovník sportovních aktivit spokojený. Toho se také dočkala. Popularita této společnosti rostla nevídanou rychlostí. Oblíbili si ji jak pánové, tak dámy a dodnes se jedná o jednu z nejvíce kupovaných značek sportovní obuvi. Díky stále rostoucí škále nových a nových bot získává stále větší a lepší ohlasy.

Na své si přijdou zejména pánové sportovních typů

Především pánové se mohou těšit na různé podoby sportovních botasek. Pokud hrají tenis, badminton či se baví jinou sportovní aktivitou, je nutné, aby byly nohy vždy kvalitně obuty. Ty jsou přeci hlavním bodem, o který se opírá celé tělo. Musí se dbát na to, aby obuv měla především pevnou podrážku, protože jinak je celé tělo velmi nestabilní. Podrážka ale musí být také dostatečně kvalitní a nesmí se hned po jednom zápase, utkání či tréninku prošlapat. Každý sportovec se na ni musí vždy spolehnout.

Ani na ženy se samozřejmě nezapomíná

Ovšem každý ví, že ty nejlepší sportovkyně jsou ženy. Proto i pro ně podnik Botas vyrobil patřičnou obuv. Jedná se taktéž o velice pevné botasky, které jsou vhodné si vzít na jakékoliv utkání či trénink. Spolehnout se na ně samozřejmě můžete, protože vás jistě nepodrazí v těch nejméně vhodných chvílích. Díky širší škále provedení si vyberou i ty náročnější povahy žen, a tak si tedy v konečném důsledku přijde na své opravu každý.

Společnost Botas se stala velmi populární. Zaměřuje se na kvalitní sportovní obuv, která je vhodná pro jakéhokoli sportovce (tento záměr společnosti je nutné připomínat, protože kvalita se přeci má stále táhnout k výšinám).

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová