Promod

Značka Promod byla založena v roce 1975 a založil ji Francis Charles Pollet. Měl jasně znatelnou vášeň pro textil a jeho cílem bylo dát ženám rafinovanou a kvalitní módu. Promod dobývá evropský trh v roce 1990 a o 9 let později se stává na svém trhu průkopníkem a otevírá svůj první internetový obchod. Značka Promod je dostupnou značkou přinášející svěží a přirozenou módu ve skrze francouzském stylu. V současné době působí ve více než 50. zemích světa. Zde se nachází jemná svěží móda, která vyhovuje mnoha klientům a odhaluje opravdovou osobnost. Barvy, potisky i detaily této značka vás dokonale odliší.

Francouzská značka Promod a její filozofie

Filozofií značky Promod je inspirovat. V jejich modelech se objevuje snad vše, jako bavlna, úplet, denim či krajka. Oblečení padne jako ulité a je příjemné na kůži. Přizpůsobí se vašemu tělu. S touto značkou si každé ráno snadno vytvoříte svůj styl, který vám bude zcela vyhovovat. Klidně to mohou být krajkové či květované šaty s nádechem městské francouzské romantiky. Nebo třeba paleta obvyklé modré barvy na džínech a bundě, nestárnoucí a stále neokoukaná, tolik oblíbená všemi generacemi. Oblečení je vyrobeno v přesném střihu a vysoce elegantním provedení. Čiší z něj dobrý pocit a jednoduchost.

Promod, Boutique Française

Promod Boutique Francaise je místo, kde se věnuje módnímu stylu velká pozornost pro podtrhnutí vaší osobnosti. Díky svěžím vzorům, potiskům, barvám a střihům budete i vy inspirací pro jiné. Ve vašem životě můžete konečně nosit módu, která vám nejvíce vyhovuje. Klade důraz na vás samotné. Do popředí dává váš charakter, osobnost i životní postoj. Z modelů čiší rovnováha a přirozenost. Značka Promod vytváří nabídku, ve které se může najít každý. Je odpovědí na módní tendence a díky ní si velmi snadno vytvoříte svůj osobitý styl. Francouzský image je jednoduchý a velmi elegantní. Značka Promod nabízí dámskou módu, boty i doplňky, zahrnující sukně, šaty, saka, halenky, košile, kalhoty, bundy, kabáty či svetry.