Tommy Hilfiger

Americká značka Tommy Hilfiger produkuje módu pro muže i ženy. Zakladatel Tommy Hilfiger začal upravovat džíny již ve svých 18 -ti letech přímo podle požadavků zákazníků. Jeho velký úspěch jej vedl k otevření vlastního obchodu The People’s Place, který ze začátku prosperoval, ale potopa po hurikánu Agnes jej kompletně zničila a po sedmi letech ukončil svou činnost. Tommy Hilfiger se přesunul do New Yorku a soustředil se na uvedení své vlastní značky v roce 1985. Značka Tommy Hilfiger se pak velmi rychle rozšířila a stala se jednou z nejznámějších a velmi vyhledávaných módních značek na celém světě.

Svobodná volba značky Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger

Značka Tommy Hilfiger reprezentuje svobodnou módu přicházející z ulice. Jeansová móda velmi dobře vystihla rostoucí poptávku. Vlastní tvorba a inspirace pochází právě v oblečení, které nosí všichni běžní lidé, které můžete potkat na ulici. Vizi, kdy styl a módní trendy jsou zrozeny na obyčejných ulicích a nikoliv ve sterilních designových ateliérech, dokázal zakladatel v praxi. K módě přistupuje skutečně osobitým způsobem. Pod rukama se mu rodí kolekce, která oslovuje třeba i početnou černošskou populaci. Móda oslovila také populárního rappera Snoop Doggy Dogga. Nechte se tedy zlákat omamnou kolekcí oplývající pocitem mládí a nespoutanosti.

Nabídka značky Tommy Hilfiger

Kombinace svěžesti amerického mládí se vzory bourají mnohé zažité konvence pomocí módních doplňků, kam patří parfémy, hodinky a šperky. Nejvyhledávanějším zbožím jsou nápaditě zpracované kabelky Tommy Hilfiger či originální designové hodinky. Právě třeba dámské hodinky a pánské hodinky Tommy Hilfiger jsou skvělým tipem na dárek, stejně jako parfémy. Značka Tommy Hilfiger si vás získá, nabízí dámské, pánské i dětské oblečení, tašky, kabelky, boty, doplňky, šperky a hodinky. Zahrnuje sukně, šaty, saka, halenky, košile, kalhoty, džíny, bundy, kabáty či svetry.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová