Barvy, které by měly aktuálně zdobit váš šatník!

Jestliže sledujete módu, určitě vám neunikla aktuální kolekce, kterou najdete v obchodech. Aktuální kolekce nám celkem přeje, protože v ní najdeme takové kousky, které jsou volné, tudíž by se dalo říct, že nám móda chce dopřát a dovolí nám, abychom se přejídali a „kynuli“. Kromě volných kousků vás ale určitě uchvátí i barevnost. Ještě donedávna byla zimní a jarní móda jenom o neutrálních barvách, ale nyní to tak není – velkou roli hrají pestré kousky, které by měly zdobit váš šatník.

Pokud se vydáváte nakupovat, co dát na naše rady? Při koupi se neukvapujte a nesahejte jenom po tmavých či nevýrazných kouscích, protože s nimi v současné době nikoho neohromíte ani neoslníte. Raději sáhněte po kouscích, které vám vytrhnou dech hlavně svou barvou.

Pojďme si říct, jaké barvy by měly aktuálně zdobit váš šatník.

Královsky modrá

Před dvěma, třemi roky tu bylo období, kdy jsme si neustále kupovali kousky, jež byly královsky modré. Tato barva se vyskytovala na šatech, na džínách, košilích i na špercích či kabelkách. Poté tu zase nějakou dobu nebyla, ale nyní je opět v kurzu. Jedná se o velice výraznou barvu, která sluší naprosto každé ženě. Nezáleží na tom, jestli máte pleť tmavou nebo jste majitelkou vápenek, nezáleží ani na tom, jestli jste bruneta, plavovláska nebo černovláska. Královsky modrá barva sluší naprosto každému a aktuálně najdete hlavně svetry v této barvě.

Červená

Když vejdete do obchodu, to první, co zaregistrujete, bude červená barva. Skutečně i ta se stala velice populární v současné kolekci, i když je to barva spíše léta nebo brzkého podzimu. Dominuje hlavně výrazně červená barva, kterou opět může nosit naprosto každý. Opět je to barva, která sluší jak plavovláskám, tak i černovláskám či brunetkám. Červené doporučujeme koupit svetry, ale i mikiny či saka nebo šaty.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová