Jaro ve znamení květin

S příchodem jara přichází také nutné změny, které musíte provést. Zejména se jedná o naše vlasy, které (zejména u žen) přes krutou zimu velmi trpěly. Musíme jim dodat potřebného elánu a opět je rozzářit a vyživit. Samozřejmě změny jsou nutné i v našem šatníku i botníku. Kozačky konečně vyměníme za velmi oblíbené tenisky, kterých jsme se na začátku zimy nemohli vzdát. Nohy budou zase ve stoprocentním pohodlí, což je přesně to, co potřebujeme. Z šatníku je třeba vyndat to zimní oblečení. Je čas na ty lehčí kousky, které jsou na jarní teplejší měsíce jako dělané. Nesmíme zapomínat na jarní bundy. Mezi ty patří jednoznačně skvělé bundy bomber, jež jsou stále na vrcholu příček popularity. I roztrhané džíny si znovu najdou své místo, protože i tento trend jednoznačně nestárne. S jarní sezonou však přichází i spoustu jiných nových módních trendů. Co tedy oživí nastávající sezonu?

Zaměřte se na květinové vzory

Právě květiny letos budou dominovat jarní sezoně. Květů sice bude během jara všeho všudy dost, ovšem ve vašem šatníku se taktéž musí vyskytovat. Samozřejmě zapomeňte na ty velké masivní květy. Těmi bohužel nikoho neohromíte. Volte raději ty drobnější květinové vzory, které působí roztomile a vkusně. Kýčovitě velké poupata či jinak rozkvetlé květiny nejsou tím, čím byste oslnili kolemjdoucí dav. Pokud zvolíte jemné květy například na saku či oblíbené blůze, jednoznačně zabodujete. Doporučují se také květy na kabelkách nebo na oblíbených halenkách. Vyhněte se však stejnému vzoru na kalhotách, džínech, legínách či teplácích. Tato volba taktéž nebude dobrá, stejně jako není dobrá volba kýčovitě velkých květin. V jednoduchosti a maličkostech se přece vždy skrývá síla.

Nikdy však nekombinujte květiny s květinami. Vznikne vám tak nepěkný outfit, který bude pouze působit zmateně, a to z toho důvodu, že tento vzor se vzorem stejným působí na nás jako smršť či roj květin, což jednoduše nepůsobí dobře. Raději jednotlivé kousky kombinujte s jednobarevnými druhy oblečení, například květovanou halenku s čistě černými džíny.

1 komentář: „Jaro ve znamení květin

Komentáře nejsou povoleny.