Jaké boty se hodí k elegantním outfitům?

Každý den stojíme před zrcadlem i hodiny, než se rozhodneme, co si oblékneme. Hlavně ženy chtějí vypadat naprosto dokonale, proto se snaží věci kombinovat tak, jak se jim to líbí, ale hlavně jak je to stylové. Mnoho žen miluje ležérní looky, ale někdy je nutné obléknout elegantní outfit, k němuž zkrátka pohodlné tenisky nejdou. Jaké boty si k takovým elegantním outfitům obléct?

K elegantním outfitům se řadí například šaty, které si vezmeme na svatbu nebo na nějakou oslavu narozenin. K elegantním outfitům se řadí i tylová či jiná sukně nebo cigaretové kalhoty, kostýmek či overal. K tomuto oblečení skutečně nelze nazout tenisky nebo botasky či pohorky. Jaké boty k těmto outfitům volit?

Polobotky

Jestliže sháníte obuv, která se vám bude hodit hlavně k úzkým, cigaretovým kalhotám, měli byste volit polobotky. Samozřejmě nesahejte jenom po černých polobotkách, nebojte se měděné či stříbrné barvy. Taky se neostýchejte a pořiďte si například lesklé polobotky, které půjdou vidět na míle daleko.

Samozřejmě se polobotky nehodí jenom k úzkým kalhotám, ale taky se hodí například k sukním, šatům. Nenazouvejte si je tehdy, kdy si berete overal, protože polobotky vám nohy zkrátí.

Lodičky

K jakémukoliv elegantnímu oufitu se samozřejmě hodí lodičky. Lodičky nám skvostně prodlužují nohy, což ocení hlavně ženy nízké postavy, které svou postavu ještě chtějí zkrátit overalem. Lodičky se hodí nejen k již zmiňovanému overalu, ale taky je klidně nazujte i k šatům, sukním nebo k dlouhým, cigaretovým kalhotám, které jsou nyní v kurzu.

Nazouváky

Málokdo by to řekl, ale i nazouváky se hodí k elegantním outfitům. Samozřejmě si nenazouvejte klasické nazouváky, které máte na dvůr, ale volte lesklé a v kovových barvách. Zlaté, stříbrné či nádherné měděné nazouváky najdete na každém rohu, jelikož se jedná o skutečně moderní kousek.