Trendy náušnice na každý den

Náušnice mají v oblibě mnohé ženy již po celá tisíciletí. V dnešní době ale konečně můžeme vybírat z celé řady stylových náušnic nejen podle svého osobního vkusu, ale i podle příležitosti, na kterou si chceme tyto šperky vzít. Jsou velmi vhodné jako dárek pro kamarádku, maminku i sestru. Dělíme je také podle materiálu. Hitem nejsou jen tradiční a klasické zlaté či stříbrné náušnice, ale třeba originální šperky vyráběné doma, ruční práce z korálků, nebo šperky z chirurgické oceli nebo titanu, které jsou vhodné zejména pro ženy trpící různými alergiemi na levné kovy. Vybrat si z nepřeberné nabídky je ale často opravdu těžké. Náušnice můžeme velmi dobře sladit i barevně se svým outfitem a s ostatními doplňky. Jsou onou třešničkou na dortu pro náš outfit.

Trendy puzetové náušnice

Náušnice lze můžeme vybírat podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, anebo třeba podle typu jejich uzavírání. Oblíbené jsou puzetové náušnice, vhodné pro stylové ženy. Uzávěr ve tvaru puzety se pak pouze navléká na tyčinku náušnice. Tento dřík je opatřen velmi precizním zářezem, do kterého puzeta velmi dobře zapadne. Tento styl zapínání náušnice je velmi rozšířený a využívá se nejvíce v západní Evropě. Někdy ženám nevyhovuje, protože méně drží. Puzetové náušnice lze vybírat z celé řady barev, zdobných kamenů i materiálů. Zakoupíte tedy zlaté i stříbrné náušnice doplněné kamínkem, perličkou, krystaly i diamanty Oblíbené jsou pro malé slečny náušnice ve tvaru zvířátek, srdíček, kytiček a dalších zdrobnělin.

Krásné dlouhé náušnice

Další velmi oblíbené jsou dlouhé náušnice, které visí. Ty se hodí především pro všechny slavnostní příležitosti, protože jsou velice elegantní. Fungují na principu jejich zúženého a prodlouženého konce, který se provlékne do ušní dírky a pak se ještě raději zajistí koncovkou tak, aby náušnice nevypadávaly. Visací náušnice se často vyrábějí ze zlata, stříbra, ale i z chirurgické oceli. Dlouhé náušnice se vyrábějí v různých délkách a různých variantách. Čím jsou delší, tím působí více elegantně. Ozdobeny mohou být různými kameny, zirkony nebo perlami.Elegantní kruhové náušnice jsou velice oblíbené mezi mladými dívkami. Vyrábějí se v nejrůznější velikosti od těch malinkých kroužků, až po ty velké. Kruhy se dají také snadno dozdobit zajímavým přívěskem, čímž si vytvoříte netradiční stylové náušnice. Velmi hezky vypadají také ozdobené korálky nebo jemným řetízkem.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová