Timo

Značka Timo se v roce 1992 se vydala svou vlastní cestou v momentě, kdy se odpojila od firmy Triola. Zakladatelkou firmy je paní Kalivodová, a jedná se výhradně o českou rodinnou firmu s velkými úspěchy na trhu. Společnost Timo a její modelová dílna se zkušeným týmem modelářek přenáší své skvělé nápady inspirované světovou módou i požadavky zákaznic přímo na konečný produkt. Značka Timo poskytuje pracovní příležitosti pro 160 zaměstnanců a zdejší švadleny každoročně zpracovávají více než 60 km krajek, 600 km lemovaček a 6 000 km nití. Vyrábí dámské, ale i pánské spodní prádlo či dětské prádlo.

Značka Timo s bohatým sortimentem

Značka Timo je největším výrobcem spodního prádla v České republice. Klade důraz na vysokou kvalitu, nadčasovou eleganci, precizní zpracování v detailu a propracovanost výrobků v přijatelné ceně. Prvotřídní materiály a přesná technika zpracování zajistí dlouhou životnost. K přednostem společnosti Timo patří široká nabídka zboží i schopnost pružně reagovat na současné individuální potřeby všech zákaznic a zákazníků. Jde o funkčně a konstrukčně vhodně zpracované prádlo. Timo se angažuje i v projektech zaměřených na boj s rakovinou prsu anebo v projektech, které podporují organizaci volného času naší mládeže.

Značka Timo se smyslným oblečením i prádlem

Značka Timo se zaměřuje zejména na výrobu spodního prádla, plavek a pyžam pro ženy, muže a děti. Prádlo je ve výborné kvalitě, modernímu vzhledu i precizním střihu a je dostupné v atraktivních cenách. Timo se specializuje také na spodní prádlo vhodné pro plnější tvary a také na podprsenky větších velikostí. Specializací je dámské spodní prádlo, kam spadají především podprsenky, kalhotky a tanga. Najdete rozličné typy spodního prádla, jako jsou sportovní podprsenky, kojící podprsenky, stahovací prádlo i dámské prádlo v nadměrných velikostech. Podprsenky jsou ve velikostech A – J, bez kostice, s kosticí, vyztužené, gelové i krajkové. Značka Timo nabízí plavky, tankiny, kojenecké podprsenky, košilky, kalhotky, noční košile, pyžama i župany. Nechybí ani doplňky, tašky, kabelky, hodinky a šperky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová