Under armour

Značka Under Armour začala velice jednoduchým plánem. Šlo o to vytvořit kompresní super triko, které při fyzickém sportovním výkonu umožní tělu sportovce velmi dobře dýchat a regulovat svou tělesnou teplotu. V roce 1996 se zrodil tento nápad v hlavě bývalého hráče amerického fotbalu Kevina Planka. A přesně tak vznikla značka Under Armour, která se stala vynálezcem funkčního oblečení pro všechny sportovce profesionální i rekreační. Značka Under Armour udrží vaše tělo v suchu, takže vás neofoukne. Udrží jej ve zcela ideální teplotě během sportu či zápasu, během venkovní aktivity či v době vašeho tréninku.

Značka Under Armour

Značka Under Armour v současné době vyrábí kompresní oblečení, které díky stále inovovaným a testovaným technologiím zlepšují sportovní výkony. Mise této značky je velmi snadná a hlásá: Noste HeatGear oblečení, když je teplo, ColdGear oblečení, když je zima a AllSeasonGear oblečení, v období mezi těmito extrémy. Značka Under Armour vyrábí kvalitní trička a kompresní trička, která odvádí pot od vaší pokožky, místo toho, aby jej absorbovala do sebe. Tato trička pracují s vaším tělem pro regulaci teploty a zvýšení vašeho sportovního výkonu.

Sportovní funkční oblečení

Značka Under Armour vyrábí výkonné oděvy, které jsou navržené tak, aby udrželi všechny při sportu v chladu bez přehřátí a v suchu v průběhu zápasu nebo cvičení. Myšlenka těchto technologií, která stojí za značkou Under Armour pomůže zajistit, aby všichni sportovci podávali ty lepší výkony. To vše pak díky designu a neúnavnému úsilí při inovaci. Každý kus oděvu značky Under Armour vás dělá lepším. Kolekce Under Armour zahrnují kolekce pro muže, ženy i děti. Produkty určené pro muže, ženy, mládež i děti jsou komplexní a jasně dělené a srozumitelné. Nabízí všem po celém světě špičkové produkty s kvalitní strukturou látek a exkluzivními vlastnostmi při odvodu. Značka Under Armour nabízí dámské, pánské a dětské sportovní a funkční oblečení, sportovní boty, tašky a doplňky.