Tepláky – kam se hodí a kam je raději nenosit?

Každý všední den se těšíme, až přijdeme domů z práce a kdy si na sebe oblékneme domácí oděv. Většinou se těší ženy, které pracují v kancelářích a které musí nosit lodičky, úzké sukně a úzké šaty naprosto denně, i když je například zima. Právě ony se těší, až se z tohoto elegantního looku svléknou a na sebe nahodí nejoblíbenější nejpohodlnější tepláky, což je symbol toho, že jsme v pohodlí domova. Ovšem mnoho lidí si tuto typickou domácí obuv bohužel nenechává jenom na doma, což je škoda, protože co je doma, to by se doma mělo nechat, a to zrovna tehdy, když se jedná o tepláky. Mnoho lidí je totiž nosí na místa, kam se rozhodně nehodí, proto bychom si mohli říct, kam s nimi vyjít můžeme a kde je raději nenosit.

Kam tepláky rozhodně nenosit?

Tepláky by se rozhodně neměly nosit na slavnostní události, mezi něž se řadí třeba slavení výročí, slavení narozenin, dále také návštěva divadla nebo muzikálu. Je smutné, když mnoho lidí na toto nehledí a přesně na takové příležitosti si tepláky vezme. Tepláky se také rozeběhly hodně ve škole, ale to už je také instituce, kam je nenosit. Oblíbené se nošení tepláků naprosto kamkoliv stalo zejména u sportovců, konkrétně u fotbalistů, kteří chtějí být pohodlně oblečení opravdu všude. Jenže na výše zmiňované události či do zmiňované instituce se opravdu nejedná o vhodnou obuv.

Kam tepláky můžeme nosit?

Tepláky jsou samozřejmě domácí oděv, proto se nejlíp udělá, když se nosí jenom doma nebo třeba na zahradě. Popřípadě se mohou nosit například ven s kamarády, kdy si jdeme sednout do parku a jen tak poklábosit. Povolené jsou samozřejmě do obchodu, nebo když jdeme něco poslat na poštu. Do takových běžných podniků se službami nejsou tepláky škodlivé, ale samozřejmě je důležité hlavně naše osobní uvážení.

Tepláky se také nosí na běžné návštěvy rodiny.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová