Pánská móda z ulic NEW YORKU

Ach ta Amerika, opěvovaná i zatracovaná. Málo platné, i když je znakem elegance italská a možná i francouzská móda, což nelze nikdy popřít, tento americký styl z ulic New Yorku prostě něčím láká. Svou otevřeností, uvolněností i osobitým stylem s nádechem extravagance. Overaly a známý free style obleků ovládly nejen ulice Ameriky a uvedeného velkého města. Staly se vysoce populárními kousky mezi návštěvníky na newyorském týdnu módy a to zejména mezi muži. Opět je třeba připomenout, že nelze brát módní mola doslova a stále myslet na to, že muž má zůstat mužem a ženství přenechat ženám.

Módní týdny

Módní týdny bedlivě sleduje mnoho mužů. Z pohledu módních přehlídek je třeba zbystřit a dívat se i kolem, co si na sebe oblékají jeho návštěvníci. Je jasné, že pánská móda umí zaujmout a vyčnívat z davu. Poslední trendy zcela jednoznačně ovládly overaly a moderní obleky. Není zcela jasné, která kolekce při tom dnešní muže nejvíce inspirovala. Nakonec jsou ale právě ony módní střihy všech možných podob dlouhodobě velmi populární a aktuální pánská móda je opravdu velmi benevolentní. Záleží jen na tom, jak benevolentní jste vy a vaše okolí.

Jde o to, zda si troufnete

Těžko říct, zda si troufnete na krátké nohavice k obleku nebo na oblek bez košile. K tomu je třeba také oplývat mužnou vypracovanou postavou. Zajímavostí bylo třeba i batikované sako s kalhotami, vrátili se havaj košile, které se podle nás hodí jen na pláž, pánské sukně, které jsou opravdu už trochu přes čáru a odhalená břicha, která vyžadují perfektní pekáč buchet na břiše. Ležérní elegance a extravagance byla hodně přímočará. Objevily se i tepláky, které noste vážně jenom na sport a spousta dalších stylů, které nejdou ani popsat slovy. Kompletní street style New Yorku je neskutečně pestrý. Je jen na vás, jak dalece se necháte inspirovat, odvážete se a troufnete si zajít.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová