Styl noční košilky jako oděv do města

Možná jste si toho už všimli. Nejenže se nosí průhledné šifony a síťovina, pod kterou je schválně vidět prádlo. Ono to občas také vypadá, jakoby si slečna odskočila z postele rovnou do města. Oděvy ve stylu nočních košilek jsou totiž velkým módním hitem a nejde o zapomětlivost, kdy se slečna nestačila převléknout. Šaty, které připomínají svůdné saténové prádlo a jsou zdobené pěknými krajkami, již nejsou pouze výsadou ložnic. Módní oděvy jsou totiž inspirované nočními košilkami. Probuďte v sobě tedy i vy ryze ženskou stránku a zahalte své tělo do sexy pohodlných módních kousků.

Krajka a satén

Tyto dva materiály jsou snad asi nejvíce svůdné. Je to právě jejich souhra, co utváří onen smyslný trend letošního roku. Tyto módní oděvy inspirované nočním prádlem mají hned dvě tváře. Ženám se tedy buď líbí a rády je také nosí, nebo je zcela odsuzují a připadají jim nestoudné a nevkusné. Pokud si myslíte, že se na denní nošení nehodí, asi se v nich nebudete dobře cítit. Opak je ale pravdou. Pokud se je naučíte nosit a také kombinovat, zamilujete se do nich na první pohled. Pokud je chladno, zvolte k nim džínovou nebo koženou bundu. Tvoří s krajkou a saténem kreaci jako z přehlídkového mola. Ženskost se pak smísí s rebelií a vynikne oku lahodící a nepřehlédnutelný outfit.

Jak nosit svůdné šaty

Musíte být velmi opatrná. Jakékoliv šaty a topy, na kterých je hlavní ozdobou krajka, jsou opravdu sexy již samy o sobě. Když se k nim pak navíc přidá satén, jdetéměř o vražednou kombinaci, ale v dobrém slova smyslu. Působí smyslným až erotickým dojmem, a proto je třeba volit oděvy a k nim i doplňky, které jsou velmi jednoduché. Sáhněte po délce nad kolena nebo delších modelech. A to i v případě, že by vám postavu mohli jiní závidět. Hodně krátké střihy totiž v tomto stylu působí příliš lacině. Pokud máte v tomto stylu vhodnou délku, můžete si k šatům obout i podpatky. Skvěle s nimi také korespondují něžné sandálky bez podpatku, balerínky, elegantní žabky neboespadrilky. V podobě topu si k nim vezměte jednoduché džíny, delší šortky, kalhoty volného střihu nebo sukni v delším střihu.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová