Street trend tvoří fishnet punčochy

Už jste asi zaregistrovali street trend, který se rozmáhá především na sociálních sítích, třeba jako je Instagram. Fishnet punčochy ve formě velkých síťovaných ok udávají dnešní trend. Tento trend, který se rozmáhá již po celém světe doslova rychlostí blesku, se nazývá právě takto. Tento trend z ulice vás nebude nudit. Pokud vás už nebaví všechny ty obnošené a okoukané nude punčochy, trend fishnet punčoch je pro vás a váš šatník jako stvořený. Jde o příjemné oživení všech outfitů. Přesný překlad tohoto názvu jsou punčochy z rybářské sítě. A ten tedy na ně sedí jako ulitý. Jsou totiž inspirovány právě známými rybářskými sítěmi. Jenom v módě se totiž můžete setkat klidně s obyčejnou věcí, ze které se rázem stává celosvětový trend.

Fishnet punčochy

Fotografie zajímavých outfitů s fishnet punčochami se šíří doslova celým internetem. Můžete se jimi nechat inspirovat na Instagramu, Pinterestu a dalších sítích. Z internetu se tento trend hravě přesunul do ulic. Všichni, co se nebojí extravagance a mají odvahu, by tyto punčochy měli mít v šatníku. Jde přeci o street trend původem z ulic. Ve světě módy nejde ale v žádném případě o žádnou horkou novinku. Fishnet punčochy se v módě objevily už v roce 2015. Tehdy je začínaly nosit celebrity a mnohé známé módní blogerky. K nám se ale jako obvykle tento trend dostavil až po čase a koncem minulého roku začal brázdit naše ulice. Je nejstylovější záležitostí tohoto roku a musíte jej mít.

Stylová a extravagantní

Taková bude každá žena, která do svého outfitu zařadí fishnet punčochy. Je totiž mnoho způsobů, jak tento trend můžete nosit. Mezi nejoblíbenější jednoznačně patří boyfriend džíny, které mají volný a pohodový střih, velmi často s roztrhanými nohavicemi. V kombinaci s vyzývavými fishnet punčochami pak snadno docílíte velmi extravagantního sexy outfitu. Celkový outfit můžete doladit třeba podpatky, ale skvěle se k němu hodí i tenisky. Další oblíbený trend tvoří klasické džíny, kdy fishnet punčochy vytáhnete až nad pas a k tomu si vezmete crop top. Díky tomuto outfitu vám skvěle vynikne každá část oděvu. Pokud vaše punčochy působí velmi vyzývavě, možná až neslušně, mějte na paměti, že takové už módní trendy bývají. Mají prostě šokovat. Móda je hra, kde se nehraje podle pravidel. Užijte si ji plnými doušky i s fishnet punčochami.