Jaká barva džínů se dnes nejvíce nosí?

V módním světě se hlavně v dnešní době nosí už skoro všechno. Teenageři chtějí být nejvíce „in“, proto se rozhodnou kombinovat vše moderní, co jim přijde pod ruku. To, že už jednotlivé kousky spolu zrovna dvakrát neladí, to už je nijak nezajímá. Mnoho lidí dává přednost osvědčené klasice, proto každý den nosí to samé, a to třeba džíny a obyčejné basic tričko s teniskami. Samozřejmě, že se nejedná o špatnou kombinaci, ale možná by to chtělo zapojit trochu kreativity. Hlavně, co se týče oblečení, protože móda je tu od toho, abychom experimentovali, nikoliv abychom sázeli na osvědčenou klasiku, díky které se sice cítíme pohodlně, ale nijak nevynikáme z davu, což je někdy opravdu škoda.

Ostatně módní svět nám den co den přináší aktuální módní trendy, které se budou nadcházející sezonu nosit. Vše se orientuje podle aktuální trendy barvy, což je v letošním roce barva zelená. Nenoste ji však v různých pestrých tónech či v pastelových odstínech, ale volte ji především ve vojensky zelené barvě, která je přesně to, co pro letošek ovládne celý svět módy. Tento odstín už můžete sledovat nejen na džínech, ale především na bundách, na košilích, na kabelkách a už dokonce i na botách, ale ve všech provedeních se jedná o stylový kousek.

Ostatně se zase dostaly do popředí především džíny různých barev. Nosit barevné džíny není zakázané, dokonce je to někdy i stylové, ale musíme vědět, které barvy se smí nosit a které ne. Pojďme si proto říct přesně ty odstíny, které jsou povolené.

Zkuste to s tmavšími odstíny

Pakliže vás přešli obyčejné modré nebo černé džíny a toužíte po troše barev i ve vašem šatníku v oblasti džínů, rozhodněte se především pro tmavější odstíny. Vhodné jsou zejména kousky v khaki nebo v bordó barvě. Jedná se tedy o vojensky zelenou a tmavě červenou až tmavě vínovou barvu. Špatně neuděláte ani s bílými džíny, protože právy ty loni i letos lámaly rekordy popularity. Nicméně vyhněte se pastelovým barvám. Ty jsou tabu a nehodí se na žádném kousku oblečení. Na džínech nevypadá také dobře ani pestře červená nebo žlutá či podobné pestré barvy.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová