Quiksilver

„Znáš tu značku Quiksilver?“ – „Ne, co to je?“ – „To uvidíš! Musíš to mít!“ Tak většinou probíhá rozhovor dvou lidí. Jeden na tuto skvělou značku už narazil a nakoupil si doslova celý šatník této módy, druhý o ní zatím netuší, ale ve chvíli, kdy přijde do obchodu, se do této značky jednoznačně zamiluje! Na své si přijdou totiž jak ženy, tak muži, tak děti, a proto ve chvíli, kdy se rozhovor uskuteční mezi mužem a ženou, ženou či ženou nebo malými dětmi vždy si na své přijde naprosto každý. Není se tedy čemu divit, když právě tato australská značka zaznamenala velký vzrůst. Jakožto výrobce sportovního oblečení zaměřující se především na boardové sporty (ať už to je snowboarding, surfing, windsurfing nebo skate) se rychle dostal k jedničkám v svém oboru. Právě tyto sporty jsou totiž velmi populární v současné době, a tak se není čemu divit, když si právě značku Quiksilver zamilovalo tolik lidí napříč všem generacím! Na trhu působí už od roku 1970 a od té doby se jeho pobočky stále rozrůstají. Prodejny sídlí už na všech kontinentech, protože mimo své produkty nabízí značka i třeba zboží od oblíbené Roxy. Ženy tedy mají namířeno do těchto prodejen ve dvou vlnách, a sice v jedné, která míří pro Quiksilver, a v druhé, jež se zaměřuje především na ženskou módu značky Roxy.

Jedná se o velmi elegantní sportovní kousky, které si určitě zamilují především módní maniačky, jež jsou velmi háklivé na to, co si na sebe oblečou. Jednotlivé vybavení se řadí k těm stylovým, a tak si tedy ženy přijdou jednoznačně na své, ať už se jedná o sebevíc náročné dámy. Nejvíce se jim zalíbí jistě barevná kombinace jednotlivých kousků. Barvy totiž nadcházející sezonu naprosto pofrčí. Kdo tedy nebude takový kousek mít, jako kdyby nežil! Navíc sporty s prknem v hlavní roli jsou naprosto sexy, ať už u ženské či mužské polovičky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová