Poznejte hit letošní letní sezony. Co se nosí?

Každé roční období se na poli módy objeví nějaké kousky, které jsou pro dané roční období typické. Nabízí se otázka, co je typické pro letošní letní sezonu? Přece jen ta je v plném proudu a nejedna žena chce nosit to, co se nyní nosí. Prozraďme si tedy letošní hit, který doslova bere dech! 

Jednoznačným letošním hitem sezony jsou sukně a šaty s knoflíky. Možná si je pamatujete z osmdesátých let, kdy se hojně nosily. Na módním mole tedy nejsou zrovna nováčkem, přesto se ve velkém dostaly do obchodů až nyní.  

Ženy nedají během léta na šaty a sukně dopustit, nedají tedy určitě dopustit ani na letošní hit v podobě sukní a šatů na knoflíky. Nemýlíme se? 

Doplňte svůj šatník těmito kousky 

Pokud potřebujete svůj letní šatník doplnit něčím jedinečným a ojedinělým, proč nedoplnit svůj šatník právě šaty a sukněmi s knoflíky? Mohou být jakkoli barevné, mohou být vyrobené z jakékoli látky, mohou být kontrastní nebo spíše neutrální. Je to jenom na vás, knoflíky jsou však in! Zejména jsou in šaty nebo sukně, které mají takzvané dvouřadé zapínání.  

V současné době se knoflíky velice často kombinují s naprosto přírodními materiály, k nimž se řadí například len. Také se knoflíky kombinují se základními přírodními barvami. Neuvidíte je na fosforových sukních, ale spíše na béžových nebo bílých modelech.  

Stejně jako šaty, tak i sukně jsou často k dostání zavinovací nebo v košilovém provedení. Také najdete šaty a sukně s knoflíky i v džínovém provedení nebo v provedení plisovaném.  

Kde sukně a šaty s knoflíky najdeme? 

Dnes jsou jakékoli šaty a sukně s knoflíky k dostání na každém rohu. Najdete je v obchodech značky Reserved, Zara, také v obchodech Stradivarius nebo Next. Nejvíce atraktivní jsou elegantní pouzdrové sukně nebo midi sukně, dokonce se začaly opět nosit i sukně v mini délce. Co se týče šatů, vedou hlavně zmiňované šaty s dvouřadým zapínáním nebo šaty s výstřihem do V.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová