Něco v módě končí a něco začíná

Je tady nový rok a s tím i nové módní trendy, které zasáhnou naše šatníky. Proto je třeba vyřadit kousky, které letos v módě již nemají místo. A do svého šatníku zařadit ty, které letos zaručeně budeme potřebovat.

Co je nutné vyřadit?

Začneme od doplňků. Zda vás zaujaly průhledné tašky, kabelky, batohy a neumíte si bez nich módu představit, musíme vás zklamat. Tyto kousky již budou prostě pasé a je třeba se jim vyhnout obloukem.

Malé a velmi úzké brýle proti ostrému slunci již také můžete nechat hluboko v šuplíku. Do výsluní se dostanou opět větší sluneční brýle, které vám proti záři slunce opravdu budou užitečné.

Dalším módním prohřeškem by se letos mohly stát cyklistické kraťasy. Ty si sice tady u nás v ČR moc oblíbenosti nenašly, ale i tak pár dam v nich jejich kouzlo objevilo. Ale letos jim říkáme stop.

Také všemi dosti oblečené tenisky s vysokou podrážkou tento rok raději neobouvejte.

Co naopak zařadit co svého šatníku?

Všemi milované zvířecí vzory budou i nadále velkým módním hitem. Proto tyto kousky určitě ve své skříni ponechejte na čestném a viditelném místě. Budete je potřebovat. Pokud si lámete hlavu, jaký vzor to bude konkrétně, nemusíte se obávat, jaký se vám líbí, ten oblékněte, protože in, budou opravdu všechny, na které jen vzpomenete.

Zda si libujete v eleganci a v dámských sáčkách také budete potěšené, protože saka delšího střihu budou tento rok velice IN. Zda zrovna nejste kancelářský typ a říkáte si kde v tomto saku vyrazit, tak se nebojte jej obléknout i na procházku městem či posezení s kamarády.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová