Nebojte se ukázat holá ramena!

Každá sezona přináší řadu svých kousků, které budou v aktuální sezoně frčet. Na podzim jsme se setkali s unikátními Chelsea botkami, které jsou skvělé zejména do deštivých rán. Jsou totiž nepromokavé a stylové jsou zejména díky jejich kotníkovému provedení, kdy na bocích je guma. V zimě byly na vrcholku módní hory kabáty až ke kotníkům v hořčicově hnědé barvě. Jaro se neslo především ve znamení klobouků a roztrhaných džínů, kdy se do módy dostala kombinace ležérnosti a elegantnosti, tudíž jste na ulici potkávali řadu těch, kteří měli elegantní kalhoty a k tomu tenisky nebo roztrhané džíny a k tomu lodičky či někoho, kdo měl šaty a k tomu opět tenisky. Tento trend se však udržel i do léta a i s ním jsme se v létě setkávali.

V létě se však setkáváme ještě s jedním trendem, a sice s tričky či s šaty, která mají holá ramena. Tento trend se uchytil velice rychle a je opravdu vkusný, to se musí nechat. Mnoho žen ale neví, jak takový kousek kombinovat nebo hlavně jakou podprsenku pod takový kousek dát. Přece jenom průhledná ramínka se už dávno nenosí, a tak se většinou musíme poohlédnout po trochu jiné možnosti, která by nám umožňovala nosit takovýto kousek.

Jaké je tedy řešení?

Aktuálně se staly velmi oblíbené nálepky na bradavky, díky nimž ženy mohou nosit trička s jakýmkoli výstřihem, aniž by musely mít podprsenku. Řada žen však má s prsy bez podprsenky problém, proto se rozhodly například pro takovou podprsenku, která nemá ramínka. Těch je aktuálně na trhu habaděj, proto není třeba se bát toho, že bychom ji jen stěží našli. Další možností jsou však jen silikonové podprsenky, které se přimknou na tělo a jsou bez zadního zapínání, což znamená, že si ženy mohou brát jakýkoliv top s odhalenými zády. Pro trička s odhalenými rameny to však není zapotřebí, a tak je nejvhodnější variantou nejspíše podprsenka bez ramínek.

Kombinovat lze pak tričko naprosto se vším – šortky i džíny jsou dobrou variantou. Při šatech je nutné si však dát pozor, aby volánky, které na topech s holými rameny nejčastěji bývají, byly mírné, nikoliv aby nám zahalovaly ruce až k zápěstí.