Leopardí vzory – na jakých kouscích jsou nyní „in“?

Móda každou sezonu přináší nejrůznější novinky, které se oplatí mít ve svém šatníku. V poslední době jsme se setkali s tím, že se vrací do módy převážně retro styl, který je opravu populární svými vzory. Mezi nejznámější se řadí samozřejmě vzory puntíků, se kterými se nyní setkáváme naprosto na každém kousku oblečení. Nejčastěji ho vidíme na úzkých cigaretových kalhotách nebo třeba na vypasovaných košilích či na jiných elegantních i formálních topech. Aktuálně nás však v obchodech zaráží i velké množství leopardích vzorů, což je vzor, který byl populární před několika lety, ale nikdy nebyl tak populární, jak dnes na konkrétních kouscích oblečení či doplňků.

Leopardí vzor je vzor, se kterým se musí při kombinaci jednotlivých kousků zacházet velice opatrně, protože tento vzor nebudí zrovna na pohled dobré dojmy, pokud však není na kouscích, na nichž je absolutně fenomenální. Mezi takové kousky se řadí i následující. V jiných případech se tomuto vzoru vyhněte. Základní pravidlo při tomto vzoru je, že jeden leopardí kousek stačí – nekombinujte ho s mnoha dalšími, ale raději s jednou obyčejnou barvou. Na jakých kouscích se teda leopardí vzor vyplatí nosit a kde ho raději vynechat?

• Leopardí boty? Ano!

Je zajímavé, že se leopardí vzor rozeběhl ve velkém především na botách. Nejlepší je tehdy, kdy ho najdete na lodičkách. Sice se lodičky řadí k té obuvi, která není zrovna oblíbenou kvůli tomu, že z ní většinou bolí nohy, na druhou stranu se jednou za čas lodičky stejně vytáhnou. Pokud už se tak stane, pak bychom rozhodně měli sáhnout po tomto vzoru!

Mimo jiné je leopardí vzor unikátní i na zimních kabátech rovného střihu. Pokud ho totiž zkombinujete s jednobarevným lookem, například s černou barvou, pak dostáhnete jednoznačně stylového outfitu, který vám bude kdekdo závidět!

• Leopardí halenky? Ne!

Halenky a šaty v leopardím vzoru? Kdepak! Přesně v tomto provedení se už nevyplatí tento vzor nosit, protože ženy tak díky tomuto vzoru ztrácí svou ženskost. Většinou na sebe upoutají v negativním slova smyslu. Raději by se mělo sáhnout po výše zmíněných tipech, kdy bude tento vzor sklízet jednoznačné úspěchy.