Letošní módní kousky a který z nich je nejpodivnější?

Móda s sebou každou sezonu přináší kousky, které mnohdy dokážou vyrazit dech z plic. Někdy se jedná o kousky, které moc dobře známe, protože se s nimi setkáváme v maminčině šatníku. Takové kousky jsou převzaty zhruba z osmdesátých let, kdy se na diskotékách tančilo na nestárnoucí hity Michala Davida a skupinu Reflexy. V poslední době jsme se setkali například se zvonovými kalhotami, ovšem tyto kalhoty jsou a vždy byly „out“. Pokud se ještě někdy ukážou na pultech obchodů, nikdy snad nezažijí to, že by šly, jak se říká, „na dračku“. V posledních několika týdnech jsme se setkali ovšem s mnohem podivuhodnějšími kousky, které se staly kupodivu opravdu oblíbené. Jedná se především o boty, a to o dvoje druhy. Jejich prodejnost je naprosto nepochopitelná!

• Chlupaté nazouváky

Nazouváky se staly obecně v poslední době naprosto fenomenálním kouskem, který rozhodně musí každá žena ve svém botníku mít, ať už v jakékoliv formě. Přes léto se však na pultech obchodů s obuví dostalo místo i pro takové nazouváky, které jsou doslova teplé, a to díky chlupatému povrchu. V létě se tak ženy mohly pyšnit chlupatými nazouváky, v nichž bylo sice horko, ale na druhou stranu je udávala móda. Kupodivu jdou tyto nazouváky doslova na dračku. Kdyby byla zima, člověk by se tomu nedivil, protože přece jenom doma se v zimě teplá obuv vždycky hodí, ovšem jelikož ještě teploty nesahají do mínus dvaceti stupňů Celsia, stojí nad tím rozum.

• Boty s diamanty a podobnými aplikacemi

Mnoho žen začalo navíc nosit takové boty, které jsou uzavřené až ke kotníkům a na podpatku. Takové boty mají šněrování opravdu až nad kotníky a podpatek je velký minimálně osm centimetrů. To by však nebylo nic zvláštního, kdyby se však neprodávaly s mnoha aplikacemi na jejich povrchu. Nejčastěji se setkáme s diamanty nebo dokonce s ostny, které neudělají ani jeden outfit stylový.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová