Moderní doba a elegance

Kávu nebo nákup platíte zásadně telefonem. Zadáte otisk nebo pin a je to vaše. Moderní doba nás nekontrolovatelně pohltila a my se bez chytrého zařízení neobejdeme. A pak nastane chvíle, že spěcháte pro kávu a Ouha! v kavárně nejde Wi-Fi, nelze platit kartou a vy jste bez drobných. Nezbývá vám tak nic jiného, než vyhledat nejbližší bankomat nebo oželet svoji pravidelnou dávku kofeinu. Co teď? Doporučujeme mít po ruce vždy železnou zásobu v hotovosti a nezapomeňte si na to pořídit kvalitní koženou peněženku.

10 důvodů, proč se vyplatí do kožené peněženky investovat

 • Kožené peněženky jsou vyrobeny z kvalitní kůže, která je odolná a peněženka vám vydrží klidně pěknou řádku let.
 • Kůže je na rozdíl od textilních materiálů méně náchylná k poškození, takže si peněženka svůj původní vzhled udrží velmi dlouho.
 • Peněženky z kůže jsou elegantní a stylové zároveň.
 • Pokud rádi experimentujete, můžete zvolit originální a neotřelý design. Pokud jste spíše minimalista, volte černou kůži, se kterou nemůžete udělat nikdy chybu.
 • Kožené peněženky se hodí jak na slavnostnější příležitosti, tak zároveň pro každodenní používání.
 • Správná volba velikosti peněženky zaručí, že peněženka bude praktická a pojme všechny nezbytnosti, jako jsou mince, doklady a platební karty.
 • Investice do kožené peněženky se vyplatí, protože peněženka vám bude dělat společnost několik let, takže podporujete zároveň i slow fashion.
 • Pokud necháte svým nejbližším do peněženky vyrýt iniciály nebo důležité datum, stane se zároveň nepřekonatelným dárkem.
 • Budete in. Pokud je něco, co přežije opravdu všechny světové trendy, tak je to právě kožená peněženka.
 • Ke kožené peněžence můžete postupně sladit i zbytek doplňků, čímž si vytvoříte osobitý a elegantní styl.

Pokud se rozhodnete do kožené peněženky investovat, budete mít na výběr ze širokého množství druhů, velikostí i barev. Zakoupením kožené peněženky zároveň podpoříte českého tvůrce a ten bude mít z objednávky dvojnásobnou radost. Fakt! 

Jaké celebrity mají v oblibě nosit kůži?

 1. David Beckham: Bývalý fotbalista a módní ikona David Beckham se často objevuje v kůži, zejména v kůži na motorkářském stylu, a stal se inspirací pro mnoho mužů.
 2. Kate Moss: Britská modelka Kate Moss se proslavila svým grungeovým stylem a kůže je pro ni běžným prvkem v jejích outfitech.
 3. Rihanna: Zpěvačka a módní návrhářka Rihanna je známá svým extravagantním stylem a kůže je pro ni důležitým prvkem v jejích outfitech, zejména na večírky a události.
 4. Angelina Jolie: Herečka Angelina Jolie je často viděna v kůži, zejména v kůži na motorkářském stylu, což je v souladu s jejím rockovým stylem.
 5. Kanye West: Rapper a módní návrhář Kanye West je známý svým inovativním stylem a kůže je pro něj běžným prvkem v jeho outfitech, zejména v jeho kolekci Yeezy.
Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová