Esprit

Módní značka Esprit je mezinárodní uznávanou značkou založenou v roce 1968, tedy na sklonku divokých šedesátých let přímo v kalifornském San Franciscu. Zakladateli byli Susie a Doug Tompkins. Značka Esprit je v současné době známá po celém světě. Nosí ji nejen mladí, ale hlavně velmi sebevědomí lidé s citem pro perfektní svěží módu. Značka Esprit je kvalitní, luxusní i elegantní a čiší z ní mladistvý styl. Je cenově dostupná, a to jak pro mladé, tak i pro další velmi široké spektrum zákazníků. V dnešní době vyrábí značka Esprit nejen oblečení, ale specializuje se také na šperky, parfémy a hodinky.

Módní značka Esprit

Společnost Esprit má více než 1 000 obchodů na celém světě a stále si udržuje svůj vysoce živelný podtext. Na začátku firmy byly první kousky oblečení prodávány z minibusu VW. V 80. letech značka Esprit zaujala kampaní: Opravdoví lidé, ve spolupráci s italským fotografem Olivierem Toscanim, známým pro své vysoce kontroverzní fotky kampaní značky UNITED COLORS OF BENETTON. Hlavní filozofií značky Esprit je nenucený styl, autentičnost a bezstarostný způsob života. V kolekcích se odráží pozitivita zasluněné nálady kalifornské atmosféry. Pozitivní hodnoty se s obrovskou lehkostí ukazují v navrhovaných modelech. Oděvy mají precizní šití, jsou propracované a velmi stylové.

Sortiment značky Esprit

Esprit
Esprit

Značka Esprit má velmi bohaté kolekce a přináší v nich pro každému něco. Jestliže toužíte po nadčasovém kvalitním džínovém oblečení, zajímavém, casual stylu, sportovní eleganci či výstřednosti, vždy si to své najdete. Značka spojuje rovnováhu mezi zábavou a komfortem. Autentické charisma promítá zejména do kolekcí casual a sportovních bot, kde se projevují barvy a kvalitní provedení. Esprit se věnuje i šperkům, módním prstenům, náhrdelníkům, přívěškům a hodinkám pro ucelený styl. Svůj šarm promítá do oblíbených toaletních vod značky Esprit. Vůně jsou velmi osobité, jemné a svěží. Esprit své produkty vyrábět se zodpovědností k životnímu prostředí za použití přírodních materiálů a také moderních technologických postupů. Značka Esprit nabízí tedy zejména dámské a pánské oblečení, spodní a noční prádlo, obuv, šperky, hodinky, doplňky i pro děti a skvělé toaletní vody.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová