Kožené bundy jsou vhodné i pro muže

Jaro je tu a společně s ním i také nejnovější módní trendy pro muže. Ano, je to tak, móda se netočí pouze kolem dámského osazenstva, ale také ráda zavítá i do řad s muži. Ti se také velmi rádi hezky oblékají, a tak se není čemu divit, když i oni zavítají do nejrůznějších obchodů, aby si prohlédli a také následně i koupili ty nejnovější trendy, které se budou nosit nadcházející období. Není přeci pro ženy nic přitažlivějšího než muž, který se umí fantasticky obléknout. Žádné ženské oko takovému muži nikdy neodolá, protože pro ženy je to symbol vkusu. Pokud budou chtít od něj někdy dostat dárek ve formě oblečení či doplňku, vědí, že mu nemusí den předem ukazovat obrázek, jak by asi vkusná kabelka nebo košile měla vypadat.

Jaro bývá i chladnější

Jaro v sobě nese ale také uvažování nad tím, co si obléknout ráno a večer. Přece jen se ranní teploty a ty odpolední trošku liší. Když ráno vylezeme rozbolavělí z postele, je nám hodně zima a těch pět stupňů nad nulou stále není zrovna nějaký hitparáda. Na zimní bundu to však není, a tak volíte rychle nějakou lehčí variantu. Bomberka i lehký kabát přichází jistě také v úvahu, ale takové kousky má nyní kdekdo. Jistě, jedná se o naprosto stylové kousky, ale přece jen jsou trošku ohrané. Jeden kousek však úplně ohraný není, a to především kožená či koženková bunda. Možná se nyní může zdát, že tento typ bund nosí pouze ženy, a to zejména ve střihu nazvaném „křivák“, ale není to tak. Koženková bunda je naprosto fenomenální i pro muže, protože vynikne nejen vkus, ale také jakási drsnot, kterou ženy taktéž velmi milují. Vždyť s napohled hodnými kluky není nikdy žádná zábava!

Mimo jiné se dá tento kousek také skvěle kombinovat. Zejména je velmi vkusný k úzkým kalhotám, které nemusí být zrovna černé barvy. Pokud však takový odstín zvolíte, doplňte jej jednoznačně basic tričkem bílé barvy, jež je vzadu delší než vepředu. Následně k tomuto looku zvolte oblíbené Timberlandy nebo podobné boty farmářského stylu. Ty ale nejsou podmínkou. Vhodné jsou také Conversky, Vansky, Niky, Adidasky nebo také spousta jiných druhů a značek tenisek. Vždyť jaro ve znamení tenisek bývá nebo ne?

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová