Jak se mají muži obléknout na pohovor?

Současná ekonomická situace je opravdu skvělá! To se musí nechat – nezaměstnanost je na nejnižší úrovni za posledních devět let a pracovních míst k dispozici je opravdu habaděj. Ovšem jediným problémem je to, že není dostatek schopných pracovníků, které lze na tato volná místa dosadit. Pakliže si však toužíte hledat práci nebo práci změnit, pak je ten nejlepší okamžik, kdy jsou vaše šance na přijetí opravdu vysoké. Chce to však hlavně udělat dobrý dojem, který je opravdu velice důležitý a na který dává velká většina budoucích potencionálních zaměstnavatelů. Není se čemu divit, podle něčeho se rozhodovat přece musí, než jen podle schopností.

Pakliže se rozhodnete jít tedy na pohovor, dobrý dojem uděláte především dobrým lookem. Nesmíte dát na sobě vědět, že se neumíte obléknout, protože to opravdu dobrý dojem nedělá. Pokud si vezmete volnou košili, rozhodně nebudete vypadat jako někdo, komu o dané místo opravdu jde a kdo po něm naprosto touží. Musíte vypadat formálně, elegantně, přesto se musíte cítit pohodlně, protože pokud se necítíte pohodlně, pak většinou pohovor zkazíte. Nebýt sám sebou je to nejhorší, co se může na pohovoru stát.

Co si tedy obléknout?

Pokud nežádáte o příliš vysokou pozici, jako je například ředitel nějakého oddělení, pak nemusíte oblékat oblek. Stačí, když zvolíte oblíbené pohodlné společenské kalhoty a taky vypasovanou košili, kterou si samozřejmě zakasáte do kalhot. K tomu patří především pásek, na který se opravdu nesmí zapomínat. Jako další položkou na seznamu vhodných věcí jsou boty – na ně taky nezapomínejte, protože právě boty doladí celý look. Jako třešnička na dortu budou rozhodně hodinky. Pokud všechny doplňky sladíte do stejné barvy, pak určitě zabodujete. Pokud navíc bude tazatelem žena, pak máte vyhráno! Styl o mužích mnohé prozradí a to právě žena pozná!