Kotníková obuv už dávno není synonymem nevkusu

Móda v minulosti se dala symbolizovat různě. Většinou se však jednalo o dobré kousky, které byly jen špatně kombinovány. O tom vlastně svědčí především současná móda, protože právě ta postupně vytahuje některé kousky, které jsou však samostatně naprosto úchvatné, ale tehdy v té kombinaci nepůsobily zrovna dobře. Řeč je zejména o džínové bundě, což je kousek oblečení, který musí mít doba úplně každý. Jenže tehdy se řadil pouze k nevkusným zvonovým kalhotám, a tak se není čemu divit, když tato kombinace působila vážně strašně. Moc hezký šátek, který by se dnes zavázal kolem krku, se tehdy uvazoval kolem pasu místo pásku, a tak i tento doplněk nepůsobil zrovna hezky. Mimo jiné se k takovému stylu přidávaly i kotníkové boty různého zpracování, nejvíce však do špičky. Tento kousek je naprosto famózní zejména nyní, ale k danému looku naprosto neseděl. I přes to byla tato kombinace nesmrtelná, ale popravdě ještě štěstí, že v tomto případě i nesmrtelnost našla svůj konec. Jednotlivé kousky zůstaly však zachovány.

Kotníková obuv do špičky? Jednoznačně dobrý kup!

Obecně se boty do špičky v posledních letech vyhouply k naprostým výšinám. Mnoho lidí si je začalo kupovat, ať už se jednalo o již zmiňované polobotky, kotníkové boty nebo lodičky. Dodnes se drží na žebříčku módních trendů a jen tak rychle z prvních pozic jistě neslezou. Zejména kotníková obuv se nyní dočkala různých zpracování, a tak se není čemu divit, když si na své přišly zejména ženy, které nemají v lásce obuv zaoblenou. Samozřejmě u obuvi do špičky musíme dávat pozor na to, abychom si vůbec danou obuv vyzkoušeli předtím, než si ji koupíme. Někdy jsou totiž boty tak úzké, že se to opravdu nevyplatí. Puchýře by naskákaly takřka ihned a chůze by byla nesnesitelná. Navíc takovou obuv nyní seženete v provedení i takzvaných Chelsea botek, a tak si milovníci tohoto typu bot přijdou rozhodně na své.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová