I v podzimním období se můžete elegantně obléci

Podzim je sice pochmurný, ale dává příležitost ukázat, jak se umíte stylově a elegantně obléci. V létě je to jednoduché, tělo zahaluje jen to nezbytné, a proto zde není velký prostor na módní kreativitu. Podzim, zima a jaro – to je jiná, jste zahaleni od hlavy až k patě.Jak vybrat krásný svěží model, ve kterém se budetecítit jako pravá dáma? V tomto článku se zaměříme na dámské sukně, u které je nutné věnovat velkou pozornost vaší postavě. Dobrá zpráva je, že balonové střihy rafinovaně zaoblí i ty nejužší boky a plochý zadeček. A pokud se vám líbí světlé barvy – máte je mít, zatímco boubelky by se jich měly vyvarovat a raději sáhnout po černé. Jak dobře všichni víme – světlá opticky rozšiřuje, tmavá zužuje.

Vhodné dámské sukně pro větší nebo ploché bříško

Žel ne všechny dámy se mohou pyšnit plochým břichem. Nic se neděje, máme pro vás bezvadný módní tip. Perfektně vám bude slušet dámská sukně se širším pasem, případně širokým páskem. Tyto modely jsou ohromně oblíbené a lehce ukryjí tělesné nedostatky. Jednoduchý trik – snažte se třeba velkým výstřihem nebo efektními šperky upoutat na tu část těla, kterou rádi ukazujete.  Dámy s plochým břichem to mají snadné. Když má někdo ideální míry, tak snad neexistuje nic, co by si nemohly obléci. Je to vaše – mini, midi, maxi, áčko, balón i vysoký pás. A který střih sukně je nejvíc sexy? Pouzdrový – přímo miluje ploché bříška. Je třeba podotknout, aby křivky vašeho těla krásně vynikly, bez nějakého toho kila se to neobejde.

Kožené dámské sukně

Kožené sukně jsou spojené s 90-tými léty. Téměř každá dívka má alespoň doma jednu koženou sukni – mini, midi nebo maxi. Reakce na kožené dámské sukně jsou různé. Někdo si myslí, že sukně ušité z kůže jsou vulgární, jiní ji berou jako klasiku. Ale pokud si vyberete vhodné oblečení a doplňky, klidně můžete jít v sukni z pravé kůže do práce nebo do společnosti. Špatná zpráva pro boubelky. Kožené sukně si mohou dovolit nosit jen štíhlé dámy.

Proto, pokud máte nadváhu, je lepší opustit myšlenku přidat oblečení z kůže do vašeho šatníku a to ze dvou důvodů:

  • kožené sukně nejsou vhodné pro kypřejší dámy, protože upozorní na všechny jejich tělesné nedostatky;
  • kůže vizuálně boky rozšiřuje.

Pokud nechcete zhubnout a jste spokojeni se svým tělem, pak je nutné přizpůsobit oblečení vaší postavě.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová