Hodinky jako módní doplněk

Svět v dnešní době zahltily mobilní telefony a každý se dívá na jejich displej spíše než na svou ruku s hodinkami. Téměř by se mohlo zdát, že hodinkám odzvonilo a jejich čas odplul do dáli. Pravda to tak ale docela není. Hodinky se nosí zejména jako módní doplněk. Jde o známku toho, že máte osobitý styl a dovedete si módu náležitě užít. Jde také o známku dobrého a prestižního postavení ve společnosti. Každá výrazná celebrita, star či sportovní hvězda a významní podnikatelé nosí na své ruce prostě hodinky. A to hodinky značkové, designové, zkrátka ne tak ledajaké. Hodinky, jsou známkou jakéhosi luxusu, známkou toho, že si umíte dopřát cosi na víc.

Muži versus ženy

Ženy vnímají své hodinky především jako výrazný šperk a doplněk. Zatímco většina mužů je na tom sice velmi podobně, ale je ještě o chlup dál. Muži si kromě designu potrpí na vychytávky a funkce. Mohou to být různé vodotěsné hodinky, ukazatele různých světových časů, kombinace luxusního provedení a sportovních prvků a funkcí, které měří kroky i tep. Fantazii se meze nekladou. Nyní jsou trendy zejména celokovové modely, u kterých si jejich designér lehce pohrává se zajímavými detaily jek hodinek, tak i pásku, což hodinkám přidává mírnou dávku extravagance navíc.

Oblíbené hodinky dneška

Značně oblíbené jsou dnes také kombinace třeba dvou až tří barev kovů nebo naopak jednoduchého kovového ciferníku doplněného zdobným koženým páskem. V průřezu několika proběhlých let je stále oblíbená nadčasovost, jednoduchost a klasika, která ve spojitosti s osobitým stylem své majitelky či majitele může působit jak sportovně, stejně tak i elegantně. Jde o typ hodinek, který lze vzít jak k běžnému dennímu, tak i k slavnostnímu večernímu outfitu. Na druhé straně můžete mít i jiné hodinky vhodné pro speciální příležitosti. Calvin Klein třeba hledal a nalezl inspiraci v životě běžných lidí. Zhlédl se v jejich emocích, v přírodě a především v celkové lehkosti. Hitem nové kolekce Calvin Klein je kovovo-kožená kolekce Spellbound. V ní se nově snoubí lehká dávka extravagance koženého pásku úzce inspirovaného přírodou s naprostou jednoduchostí kovového ciferníku. Najdete ale i kousky jiných světoznámých značek.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 368 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová