Masivní šperky jsou vždy skvělou volbou

Mnoho žen upřednostňuje mnoho looků. Především jsou velmi populární ty jednoduché, které se nesou v duchu obyčejnosti. Dominují tedy barvy černá, bílá a někdy hnědá, protože se jedná o takové kombinace, kterými jednoduše nic nezkazíte, ale také nebudete extra zářit. Jenže tyto nudné a všední outfity je třeba trošku oživit, protože samy o sobě už působí opravdu obyčejně. Žádná žena přece obyčejně působit nechce, a tak se ráda zaměřuje na různé faktory, které by mohly daný look oživit a rozzářit.

Většina volí výraznou kabelku. Je to ale hodně sporný doplněk, protože velká spousta žen nemá ráda, když právě kabelka je tím kontrastem, jenž rozzáří celý look. Začínáte se tedy zaměřovat i na jiné doplňky či části outfitu, které by bylo dobré změnit. Zkusíte to tedy s botami. Ty jsou v dnešní době velmi dobrým faktorem, protože v módním světě naprosto září metalově stříbrné polobotky. K černobílému looku se tedy bezprostředně hodí a vždy daný outfit naprosto změní. Stane se z něj ne obyčejný a všední, ale ojedinělý outfit. Jenže na takové výkřiky módy mnoho žen taky nehraje, a tak se tedy zaměří opět na něco jiného. Najednou si uvědomí, že doplňky zůstaly nedotknuty, a tak možná právě ony jsou to hlavní, co by stálo za změnu.

Masivní typy jednoznačně vedou!

V poslední době se rozeběhl velký trend masivních šperků. V obchodech je naleznete za ohromně vysoké ceny, ale na Ebay.com za pakatel. Jedná se mnohdy o dvojčata náhrdelníků, které naleznete na prodejnách různých módních značek, a tak nakonec z této koupi vyjdete jako vítěz, který nemusel utratit tři sta. Většinou se dostanete pod hranici stovky a koupíte si naprosto senzační kousek. Bohužel si na něj většinou musíte měsíc počkat, ale kdo si počká, ten se přeci dočká.

Masivní šperky vám vždy rozzáří a rozbijí všední look. Dbejte tedy na to, abyste alespoň tři kousky tohoto doplňku ve své sbírce měli. Pokud totiž budete mít pocit, že se daný vzhled dokáže ještě trošku vylepšit, s masivními šperky to půjde vždycky! A vždy se bude jednat o naprostou ojedinělost.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová