Guess

Značka Guess byla založena v roce 1981 bratry Marcianovými, kteří před tím opustili jih Francie, aby v praxi uskutečnili svůj americký sen. Dokázali velmi okázale propojit nespoutaný exklusivní západní styl s vysoce elegantními prvky své milované rodné krajiny a francouzské elegance. A tak vznikla jedinečná módní ikona, tedy značka Guess. Jeden z prvních návrhů byly naprosto perfektní velmi přiléhavé džíny s názvem Marilyn, které byly tedy doslova rozebrány pod rukama a vyprodány během několika hodin. Vize bratří Marcianů tuto značku posunuly opravdu velmi kupředu až k zcela novým hranicím. Značka Guess se tak stala symbolem velmi dobrodružného, svěžího, smyslného, mladistvého a sexy životního stylu.

Jedinečná smyslná značka Guess

Světoznámá značka Guess zaujala také svými reklamními kampaněmi, kterými se značka zviditelnila. Postavili se za ni také tváře světového modelingu, jako Claudia Schiffer, Naomi Campbell a Eva Herzigová a mnoho dalších. Značka Guess se stala globální lifestylovou značkou s obrovským, zcela kompletním sortimentem luxusního špičkového oblečení a krásných doplňků. Spolupracuje s 19. licenčními partnery, má 1210 obchodů ve více než 80 zemích světa a jejím sloganem je značky Guess – Faces to Watch. Úspěch tohoto sloganu uvedl společnost Sequel, vlastníka této značky k objevení mnoha nových funkčních způsobů, jak dostat do podvědomí svou značku.

Světoznámá značka Guess

Tuto luxusní, vysoce oblíbenou a světoznámou značku lze chápat jako módní ikonu nesoucí na módní trh revoluční design oblečením bot, kabelek, šperků i hodinek. Značka Guess je vysoce elegantní a zcela rozpoznatelný prvek pro všechny lidi, které nesou zevnitř společnosti ven prvotřídní návrhy, propracované modely, luxusní a kvalitní materiály, které vás dostatečně osloví a uchvátí svým designem. Tato společnost je ochotna udělat pro úspěch svých modelů a produktů Guess vždy něco navíc. Značka Guess nabízí dámskou, pánskou i dětskou kolekci oblečení, halenky, trička, kalhoty, šaty, svetry, mikiny, bundy, džíny, kabáty, mikiny i vesty. Vyberete si také z široké škály všech různých doplňků, jako je hezké šperky, hodinky, šátky, šály, pásky, tašky, batůžky, kabelky a dámská i pánská obuv.