Sam 73

Značka Sam 73 vznikla roku 2004 a přináší nám možnost oblékat si pohodové komfortní oblečení určené zejména pro sport a volnočasové aktivity. Všechny milovníky českých značek a patrioty podporující náš trh a naše podniky potěšíme informací, že jde o ryze českou firmu. Její kolekce včetně celkového sortimentu navrhují a připravují pouze čeští návrháři. Na začátku stál tým zkušených a velmi nadšených lidí. Začali připravovat kolekce a pracovat na oblečení, které je šité jako na míru právě českému vkusu, potřebám a poptávce. V roce 2015 se stala tato značka vítězem soutěže Shop roku.

Od Sam 73 až k vašim rukám

Jednu prodejnu následovalo mnoho dalších a v současné době jsou rozsety v každém větším městě. Pokud tedy sháníte zrovna něco nového na sebe a potřebujete doplnit svůj šatník, u této značky Sam 73 naleznete přesně ten kousek, který hledáte, a po kterém právě velmi toužíte. Mladistvá a velmi svěží móda vám zaručí, že budete prostě stále v obraze. Zdejší návrháři sledují všechny nejnovější módní trendy a na pultech prodejen se objevují skvostné komfortní modely té nejvyšší kvality. Najdete vždy přesně to, co se právě ve světě nosí, v čem se budete zaručeně cítit dobře a budete i dobře vypadat.

Oblékejte značku Sam 73

Značka Sam 73 plní všechny vysoké požadavky klientů na kvalitu materiálu i precizní zpracování při tvoření střihu a při šití. Oblečení zaručuje komfort i pohodlí, důmyslný neotřelý design a velmi příznivou cenu. Perfektně propracované střihy vám dokonale padnou jako ulité. Moderní kousky oblečení, které vás vždy zaujmou svým specifickým vzhledem, vysoká kvalita používaných materiálů, atraktivní vzory, aplikace, nášivky a opravdu svěží nápady jednotlivých modelů vás doslova uhranou. Značkové oblečení vám zaručí, že jakmile oblečení jednou vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít jiné. Značka Sam 73 nabízí dámské, pánské i dětské oblečení, boty, doplňky, tašky, kabelky, krásné šperky a hodinky.