Čas na novou bundičku

Tak a je to tady! Počasí se nám stále pomalinku ochlazuje a tak přichází ten pravý čas vytáhnout stylové bundičky. Ale taky se vám zdá, že je třeba si udělat radost nějakým tím novým kouskem? Přeci jenom je fajn si udělat radost něčím novým. V módě se každou sezónu objeví něco, co tady tu loňskou nebylo, takže proč si pro tento svršek neskočit? A jakou bundičkou si můžete oživit šatník, aby byla hitem letošního podzimu? Prozradíme vám to.

Parka

Tohle je jeden z velmi praktických kousků, které navíc vypadají luxusně a elegantně. Parka je skvěle kombinovatelná. Můžete ji nosit jak ke sportovnímu tak i k elegantnímu oblečení. Nejlepší kombinací jsou úzké tmavé legíny a světlejší halenka. Díky délce, která je pod zadeček, vám v bundě bude krásně teploučko a ani silný vítr vám pod bundu nezafoukne.

Kožená bunda

Co by to byl za podzim, kdybyste ani jednou nevyšla v kožené bundě. Tyto bundy k podzimu prostě neodmyslitelně patří, a každá žena by aspoň jednu měla mít ve své šatníku. Jsou skvěle teplé a neprofouknou. Báječně vypadá jak k džínám, tak i k šatům. Můžete ji kombinovat téměř s celým šatníkem a neuděláte chybu.

Letos se nosí pestré barvy, takže nehledejte v kožených bundách pouze přírodní barvy. Zkuste se odvázat a sáhněte po modré, červené nebo hořčicově žluté.

Trenčkot

Barva by měla být ve světlejších odstínech. Světle hnědá, krémová nebo také zelená to jsou barvy, které letí. Trečkot by měl být objemnější, delší a čím větší kapsy a knoflíky tím lépe.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová