BERSHKA

BERSHKA
BERSHKA

Nejen pánové, ale převážně dámy si zaslouží svou vlastní módní značku, která by se specializovala pouze na ně, a do jejich obchodů by neměli muži schválený vstup. Pokud si myslíte, že takovou značku v České republice nenajdete, tak se mýlíte. Jedna taková tady je a je naprosto senzační! Jedná se o společnost nazvanou Bershka, která je počinem španělské investiční společnosti Inditex. Rok 1998 je rokem jejího zrození a od té doby každoročně vyprodukuje před čtyři tisíce nového módního oblečení. Svým nebývalým vkusem Bershka zaujímá velké postavení na trhu. Získává si nespočet obdivů a její úspěch nezná mezí. Člověk by se možná rád zeptal, kdy tento úspěch skončí, ale ten zkrátka v současné době opravdu nezná mezí.

Bershka je známá především svými skvělými bundami, které se opravdu řadí k těm nejlepších kousků na trhu. Kvůli nadčasovému vzhledu se staly velice kupované, a to v jakémkoli ročním období. I když se možná setkáte s odpůrci těchto bund, nikdy nezanevřou na jiné kousky oblečení této značky. Bershka totiž nabízí i širokou škálu doplňků, mezi něž se řadí především kabelky a šátky. Oblečení tedy není jedinou oblastí, do níž se společnost úspěšně snažila proniknout (a do níž následně i pronikla).

Je jedničkou ve svém oboru!

Tato značka je přesně tou, ze které by si většina ostatních značek mohla brát příklad. Nikdy na jejich pultech nenajdete nic, co by bylo v rozporu s módou. Každý najde pouze vhodné a stylové kousky, které se řadí k těm aktuálním módním trendům. Mnohdy na pultech najdete i takové, které jsou sice „in“, ale brzy přejdou do „out“ zóny. Ve chvíli, kdy se to stane, najednou rychlostí blesku zmizí ze všech prodejen podniku.

Berhska je tedy značkou pro ženy, která nabízí to nejlepší dámské oblečení a doplňky. V současné době se snaží proniknout do světa šperků, a tak se tedy můžeme těšit na jistou inovaci ze strany této velice prosperující značky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová